خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 11240
۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۱۱:۵۸
فرمانده انتظامی استان:

کشف انبار احتکار لوازم پزشکی و بهداشتی 80میلیاردی در زاهدان

کشف انبار احتکار لوازم پزشکی و بهداشتی 80میلیاردی در زاهدان
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از کشف بیش از 60 هزار عدد انواع لوازم پزشکی و بهداشتی احتکار شده به ارزش 80 میلیارد ریال در شهر زاهدان خبر داد.

به گزارش اس.بی پرس، سردار احمد طاهری گفت‌: مأموران پلیس امنیت اقتصادی استان با اشراف اطلاعاتی خود به سرنخ هایی دست یافتندکه نشان می داد فردی سود جو اقدام به احتکار مقادیری قابل توجه سرم خوراکی و انواع لوازم پزشکی و بهداشتی در 2 انبار بزرگ در شهرستان زاهدان کرده است.

 

وی افزود: مأموران پس از اطمینان از موضوع، هر 2 انبار محل احتکار این اقلام را در سطح شهر زاهدان شناسایی و با هماهنگی قضائی به محل های مورد نظر اعزام شدند.


فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: در بازرسی از این 2 انبار بیش از 60 هزار قلم انواع لوازم پزشکی و بهداشتی احتکاری شامل: سرم های خوراکی، قرص ها و مکمل های رژیمی، تجهیزات دندانپزشکی، دستگاه های سنجش فشار و قند خون، مواد ضدعفونی کننده و ... که هیچکدام مدرکی دال بر نگهداری قانونی نداشته و در سامانه انبار های وزارت صمت ثبت نشده بودند کشف شد.


سردار طاهری با اشاره به دستگیری یک فرد متخلف و معرفی او به مراجع قضائی خاطر نشان کرد: کارشناسان ارزش تقریبی کالاهای کشف شده را 80 میلیارد ریال برآورد کرده اند.


فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان  از شهروندان خواست، اخبار و اطلاعات خود را در این خصوص با تماس از طریق سامانه 110 به پلیس اطلاع دهند.

 

انتهای پیام/

منبع : iribnews.ir

نظرات شما

capcha