خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 11246
۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۱۷:۵۱
مدیرکل کمیته امداد عنوان کرد؛

توزیع ۵۶۰۰ سری جهیزیه در سیستان و بلوچستان/ ۱۰ هزار فرصت شغلی در استان ایجاد شده است

توزیع ۵۶۰۰ سری جهیزیه در سیستان و بلوچستان/ ۱۰ هزار فرصت شغلی در استان ایجاد شده است
مهدی عبادی گفت: در سال گذشته حدود پنج هزار و ۶۰۰ سری جهیزیه در استان توزیع و ۱۰ هزار فرصت شغلی ایجاد شد که این عدد در کلام ساده است و در عمل باید دید چه اتفاقی افتاده است.

 به گزارش اس.بی پرس، مهدی عبادی، مدیرکل کمیته امداد سیستان و بلوچستان بیان کرد: ۱۷۷ هزار خانواده تحت پوشش کمیته امداد سیستان و بلوچستان هستند که ۴۲۷ هزار نفر را شامل می‌شوند.

 

وی ادامه داد: این رقم، کوچک نیست و طیف بزرگی از جامعه را شامل می‌شود که خاص و شکننده هستند.

 

این مقام مسئول تصریح کرد: کمیته امداد در سیستان و بلوچستان علاوه بر خدمت‌رسانی، امنیت ضمنی و امنیت خاطر برای مخاطب خود فراهم می‌کند، پیام‌رسانی و اطلاع‌رسانی شما به مخاطب بسیار کمک می‌کند تا از روند کار کمیته امداد اطلاع پیدا کنند.

 

مدیرکل کمیته امداد سیستان و بلوچستان اظهار کرد: در سال گذشته حدود پنج هزار و ۶۰۰ سری جهیزیه در استان توزیع شد که این عدد در کلام ساده است و در عمل باید دید چه اتفاقی افتاده، هر سری جهیزیه حدود ۲۰ میلیون تومان در بازار قیمت داشت.

 

عبادی بیان کرد: ۲۱۲ میلیارد تومان از بانک‌ها برای اشتغال‌زایی مددجویان در رقم‌های ۵۰، ۲۰، ۳۰، میلیون تومانی وام دریافت کردیم که ۱۰ هزار فرصت شغلی در سال قبل ایجاد کرده است.

 

وی ادامه داد: بیان این اعداد در کلام ساده است و باید به مردم هم اعلام شود، به فرموده مقام معظم رهبری در هفته دولت گوشه‌ای از خدمات نظام را باید به مردم بیان کنیم و دشمن را هم در تبلیغات علیه نظام ناامید کنیم.

 

این مقام مسئول اظهار کرد: سیستان و بلوچستان به دلیل نوع بافت جمعیتی، شرایط منطقه‌ای و خشک‌سالی‌هایی که حاکم شده است بالاترین خانواده تحت حمایت را در کشور دارد.

 

مدیرکل کمیته امداد سیستان و بلوچستان عنوان کرد: ۲۴ هزار یتیم در سیستان و بلوچستان تحت پوشش کمیته امداد هستند که می‌توان تلاش کرد سرانه این ایتام بیشتر شود.

 

انتهای پیام/

 

منبع : dana.ir

نظرات شما

capcha