خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 11256
۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۰۹:۴۲
مدیر اجرایی آزمون عملی رشته علوم ورزشی:

برگزاری آزمون علمی رشته علوم ورزشی در دانشگاه سیستان و بلوچستان

برگزاری آزمون علمی رشته علوم ورزشی در دانشگاه سیستان و بلوچستان
آزمون عملی رشته علوم ورزشی با حضور ۱۲۵۰ داوطلب از سه‌شنبه به مدت ۵ روز در دانشگاه سیستان و بلوچستان برگزار می‌شود.

به گزارش اس.بی پرس، دلاوری مدیر اجرایی آزمون عملی رشته علوم ورزشی در حاشیه آماده‌سازی محل آزمون در دانشگاه سیستان و بلوچستان گفت: آزمون در روزهای نهم تا سیزدهم شهریورماه ساعت ۷ صبح با حضور ۱۲۵۰ داوطلب در مجموعه ورزشی ۲۲ بهمن دانشگاه سیستان و بلوچستان برگزار می‌شود و داوطلبان برای دریافت کارت ورود به جلسه باید دو وجه به‌حساب سازمان سنجش و پژوهشگاه علوم ورزشی پرداخت کنند.


دلاوری افزود: افرادی که در هنگام ثبت‌نام کنکور، رشته علوم ورزشی را انتخاب نکرده‌اند یا مجاز به انتخاب رشته نشده‌اند می‌توانند در روز آزمون با ارائه برگه واریز وجه در آزمون شرکت کنند.


وی گفت: هماهنگی‌های لازم با دانشگاه فرهنگیان انجام‌شده و دانشجویان این دانشگاه نگرانی بابت تداخل این آزمون با مصاحبه دانشگاه فرهنگیان نداشته باشند
دلاوری با تأکید بر اینکه آزمون با رعایت حداکثری شیوه‌نامه‌های بهداشتی انجام می‌شود ادامه داد: خانواده‌های داوطلبان حتی‌الامکان از حضور در محل آزمون خودداری کنند.


داوطلبان در این آزمون سه مرحله معاینات پزشکی را سپری خواهند کرد و نتایج پذیرفته‌شدگان پس از ادغام آزمون عملی و کتبی در سایت سازمان سنجش اعلام می‌شود.


انتهای پیام/

 

منبع : yjc.news

نظرات شما

capcha