خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 11260
۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۱۲:۰۶
مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای:

جابجایی کالا در جنوب سیستان و بلوچستان از مرز یک‌میلیون و ۷۰۰ هزار تن گذشت

جابجایی کالا در جنوب سیستان و بلوچستان از مرز یک‌میلیون و ۷۰۰ هزار تن گذشت
مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای جنوب سیستان و بلوچستان گفت: یک‌میلیون و ۷۰۵ هزار و ۹۲۳ تن کالا با ۹۱ هزار و ۹۳۰ سفر در پنج ماه نخست امسال توسط ناوگان باری در اقصی نقاط کشور حمل شده است.

به گزارش اس.بی پرس، جلال‌الدین قادری مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای جنوب سیستان و بلوچستان بابیان اینکه کالا‌های کشاورزی (صیفی‌جات) و کالا‌های اساسی عمده کالا‌ها جابجا شده این مدت جنوب استان را تشکیل می‌دهند، گفت: باوجود شیوع ویروس کرون هیچ محدودیتی برای ناوگان باری و جابجایی کالا اعمال نشده و نخواهد شد.


وی با قدردانی از تلاش‌های شبانه‌روزی رانندگان سخت‌کوش و فعالان حوزه حمل‌ونقل اظهار داشت: وضعیت حمل‌ونقل کالا و بار در جنوب این استان کاملاً عادی و روان است.


مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای جنوب استان سیستان و بلوچستان گفت: از مجموع کالا‌های حمل شده این مدت حدود ۵۴۰ هزار تن آن به کالا‌های اساسی اختصاص دارد که از مقصد بندر چابهار به سایر نقاط کشور حمل شده است.


قادری تصریح کرد: در حال حاضر ۷۷ شرکت حمل‌ونقل کالا در جنوب سیستان و بلوچستان با استفاده از ظرفیت ناوگان درون و برون‌استانی در حال ارائه خدمات به عموم شهروندان هستند.


انتهای پیام/

 

منبع : yjc.news

نظرات شما

capcha