خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 11261
۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۱۲:۱۲
مدیر امور اجتماعی منطقه آزاد چابهار؛

منطقه آزاد چابهار از مربیان ورزشی باتجربه استفاده می‌کند

منطقه آزاد چابهار از مربیان ورزشی باتجربه استفاده می‌کند
مدیر امور اجتماعی سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: این سازمان از مربیان ورزشی باتجربه در راستای آموزش و شناسایی استعدادهای ورزشی شهرستان چابهار و نواحی هم‌جوار استفاده می‌کند.

به گزارش اس.بی پرس، مهدی آبروِش افزود: به‌منظور ایفای نقش مسئولیت اجتماعی در حوزه ورزش و امور جوانان همچون سال‌های گذشته نسبت به انعقاد قرارداد با مربیان کاردان و باتجربه بومی برای استعدادیابی در رده‌های سنی مختلف، اقدام کرده است.


آبروش اضافه کرد: این برنامه‌های حمایتی به‌منظور توسعه و ترویج رشته‌های ورزشی آقایان و بانوان، دیده‌شده است.


وی همچنین اظهار داشت: بهره‌مندی جامعه محلی از ظرفیت‌های موجود در نوار ساحلی شهرستان چابهار، نظارت بر استفاده درست از امکانات و ارائه آموزش‌های لازم به ورزشکاران و کثرت و تعدد علاقه‌مندان به رشته‌های ورزشی از دیگر اهداف سازمان منطقه آزاد چابهار است.


 سازمان منطقه آزاد چابهار با توجه به بررسی شرایط و وضعیت ورزشی موجود در سطح شهرستان، با اولویت رشته‌های آبی و ساحلی، کریکت، موج‌سواری و قایقرانی اقدام به انعقاد قرارداد همکاری با پنج نفر از مربیان باتجربه بومی در سال جاری برای استعدادیابی در رده‌های سنی مختلف، آموزش صحیح و اصولی این رشته‌ها به ورزشکاران، آموزش و تشکیل تیم، استفاده از ظرفیت‌های موجود در منطقه و کاهش آسیب‌های فیزیکی احتمالی طی تمرینات ورزشی کرده است.

 

انتهای پیام/

 

منبع : irna.ir

نظرات شما

capcha