خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 11264
۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۱۵:۱۱
رئیس هیئت‌مدیره بنیاد برکت:

سرمایه‌گذاری ۱۱۰ میلیاردی با مشارکت بنیاد برکت در شهرستان بندری کنارک انجام شد

سرمایه‌گذاری ۱۱۰ میلیاردی با مشارکت بنیاد برکت در شهرستان بندری کنارک انجام شد
رئیس هیئت‌مدیره بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) و فرماندار شهرستان کنارک از طرح‌های بنیاد برکت بازدید کردند.


به گزارش اس.بی پرس، محمود عسکری آزاد رئیس هیئت‌مدیره بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) و حمید الدین یوسفی فرماندار کنارک از طرح‌های مشارکتی بنیاد برکت در شهرستان کنارک بازدید به عمل آوردند.


حمیدالدین یوسفی فرماندار کنارک  گفت: عمده فعالیت ساحل‌نشینان کنارک صید و صیادی و آبزی‌پروری و صنایع دریا محور است و سرمایه‌گذاری به‌ویژه سرمایه‌گذاری بنیاد برکت در این شهرستان می‌تواند فرصت‌های جدیدی را برای کسب‌وکار ایجاد کند.


وی تعداد طرح‌های اشتغال‌زایی مستقرشده در شهرستان کنارک را ۹۶ طرح عنوان کرد و افزود: با مشارکت بنیاد برکت میزان سرمایه‌گذاری این طرح‌ها ۱۱۰ میلیارد ریال می‌باشد که بیشتر طرح‌ها درزمینه‌ی صید و صیادی است.


یوسفی تصریح کرد: ایجاد این طرح‌ها زمینه‌ی اشتغال تعداد ۲۸۸ نفر را در شهرستان کنارک فراهم نموده است.


وی در پایان افزود: شهرستان کنارک با دارا بودن ۳ اسکله‌ی مهم صیادی ازجمله اسکله کنارک، پزم و تنگ و وجود شهرک صنعتی فعال درزمینه‌ی تولید انواع کنسرو ماهی و صنایع دریا محور، دارای پتانسیل بالایی درزمینه‌ی اشتغال در این بخش‌هاست و درزمینهٔ کشاورزی نیز پتانسیل کم‌نظیری دارد و انشا الله با همکاری و مشارکت و سرمایه‌گذاری بنیاد برکت از این پتانسیل در راستای محرومیت‌زدایی استفاده بهینه صورت پذیرد.


انتهای پیام/

 

منبع : yjc.news

نظرات شما

capcha