خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 11266
۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۱۵:۲۴
مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر:

افزون بر ۲ هزار سبد غذایی بین نیازمندان استان توزیع شد

افزون بر ۲ هزار سبد غذایی بین نیازمندان استان توزیع شد
مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر سیستان و بلوچستان گفت: ۲ هزار و ۳۰۰ بسته غذایی از مرداد تاکنون از سوی اعضای این جمعیت بین نیازمندان شهرستان‌های ایرانشهر، خاش، هیرمند و نیمروز توزیع شد.

به گزارش اس.بی پرس، علیرضا میر بهاءالدین اظهار داشت: جمعیت هلال‌احمر از ابتدای شیوع کرون در راستای تسکین آلام بشری ارائه خدمات حمایتی و اجتماعی به نیازمندان و آسیب‌پذیرترین افراد جامعه با استفاده از منابع و کمک‌های داوطلبانه خیران و داوطلبان، اقدامات قابل‌توجهی برای کاهش آسیب‌های ناشی از شیوع این ویروس انجام داده است و بعد از تأکیدات رهبر معظم انقلاب اسلامی نیز توزیع بسته‌های معیشتی بین محرومان را به‌طور ویژه اجرایی کرده است.


وی ادامه داد: اعضای این جمعیت همچنین در این مدت به‌منظور کمک به افراد کم برخوردار و متأثر از بیماری کرونا ۴۲ هزار و ۶۵۰ پرس غذای گرم، ۲۳۴ کیسه آرد و ۴۵۰ کیلوگرم گوشت گرم توسط خیران و داوطلبان هلال تهیه و توزیع کردند.


وی با قدردانی از نیکوکارانی که همواره یاری گر هلال‌احمر برای کمک به نیازمندان هستند، گفت: این جمعیت و خانه‌های هلال واقع در شهرستان‌های استان آماده دریافت کمک‌های نقدی و غیر نقدی مردم نوع‌دوست و خیر برای کاهش آلام محرومان است.

 

انتهای پیام/

 

منبع : irna.ir

نظرات شما

capcha