خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 11279
۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۲:۰۵
سردار سلیمانی:

۲۸ هزار نیروی بسیجی در کشور کنار کادر درمان هستند

 ۲۸ هزار نیروی بسیجی در کشور کنار کادر درمان هستند
فرمانده سازمان بسیج مستضعفین کشور گفت: ۲۸ هزار نیروی بسیجی در سطح کشور در کنار کادر درمان در میدان مقابله با کرونا حاضر شدند.

به گزارش اس.بی پرس، سردار غلامرضا سلیمانی در سفر به استان سیستان و بلوچستان در بازدید از مرکز تجمیعی واکسیناسیون کووید ۱۹ سردار «شهید بخته‌ای» زاهدان اظهار داشت: با توجه به اینکه استان سیستان و بلوچستان دچار پیک جدید کرونا شده بود با تلاش مسئولان استانی و همکاری سپاه سلمان سیستان و بلوچستان طرح شهید سلیمانی در مواجهه با ویروس کرونا در کانون توجه قرار گرفت و همه ظرفیت‌های سپاه سلمان و قرارگاه قدس به‌کارگیری و بسیجیان پای‌کار آمده‌اند.


فرمانده سازمان بسیج مستضعفین کشور افزود: ۲۸ هزار نفر در سطح کشور در میدان حاضر شدند در قالب تیم‌های بسته‌های حمایتی تیم‌های مهارتی خدمات لازم را ارائه می‌کنند.


وی ادامه داد: همچنین در این استان به هر میزانی که لازم باشد مراکز تجربی واکسیناسیون کووید ۱۹ را افزایش می‌یابد، در حال حاضر ۲۷ مرکز تجاری واکسیناسیون در سطح استان سیستان و بلوچستان راه‌اندازی و فعال‌شده است که در کنار همکاران استان و کادرهای بهداشت و درمان بسیج جامعه پزشکی حضور میدانی و چشمگیری داشته و دارد.


سلیمانی با اشاره به اینکه خود را امروز در مرکز تجمع‌های واکسیناسیون خوبی در حوزه شهید بختیاری جهت عرض خدا قوت به کادر درمان و بسیج جامعه پزشکی است، ادامه داد به هر میزانی که لازم باشد بسیج مراکز تزریق واکسن را ایجاد خواهد کرد تا با سهولت و راحتی بتوانند با آن را دریافت کنند.


فرمانده سازمان بسیج مستضعفین کشور گفت: اکنون وضعیت مناسب در استان سیستان و بلوچستان حاکم است و این شرایط بهبود پیدا می‌کند این استان یکی از استان‌هایی است که موردتوجه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و موردتوجه سپاه پاسداران است در حقیقت سپاه نشان داده است که در کنار مردم بوده و با مشکلات مردم آشناست و تمام تلاش‌های سپاه در جهت رفع مشکلات مردم است.

 

وی بیان کرد: باهم افزایی دستگاه‌های دولتی و مسئولین با دولت جدید همکاری‌ها گسترش پیدا می‌کند و در زمینه‌های اشتغال معیشت رفع مشکلات حاشیه‌نشینی باید بیش‌ازپیش اقدام شویم تا مشکلات بهبود یابد، برای ساماندهی حاشیه‌نشینی یک پروژه در چابهار آغازشده و درگذشته در سایر نقاط استان به‌صورت پراکنده در حال انجام بوده است.


همچنین سردار سلیمانی واکسن کوبرکت را نیز در مرکز تجمیعی سردار شهید «بخته‌ای» در زاهدان دریافت کرد.

 

انتهای پیام/

 

منبع : farsnews.ir

نظرات شما

capcha