خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 11299
۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۱۵:۳۶
معاون استاندار:

انتقاد فرماندار زابل از کم‌کاری مدیران در حوزه سیستان/کمبود گاز در تابستان غیرقابل‌پذیرش است

انتقاد فرماندار زابل از کم‌کاری مدیران در حوزه سیستان/کمبود گاز در تابستان غیرقابل‌پذیرش است
معاون استاندار و فرماندار ویژه زابل گفت: در حوزه سیستان در تابستان نباید مشکل گاز داشته باشیم، سر حقوق مردم با مدیران فشل شده که اهل کار نیستند معامله نمی‌کنیم، بیشترین مشکلات و قطعی برق، آب، گاز و مخابرات راداریم بر اساس چه شاخص‌هایی مدیران این ادارات، مدیران برتر اعلام شدند.

به گزارش اس.بی پرس، ارجمندی در سمینار فرمانداران و بخشداران سیستان و بلوچستان به نیابت از فرمانداران حوزه سیستان با تأکید بر بازگشایی مدارس و حضوری بودن آموزش به‌ویژه در نقاط روستایی و عشایری که تعداد دانش آموزان کمتر است، اظهار کرد: مجازی بودن مدارس و نبود زیرساخت لازم مجازی و گوشی همراه هوشمند در دسترس خانواده‌ها و دانش آموزان به ترک تحصیل آنان دامن زده است.


وی افزود: هنوز نتوانستیم بعدازاین همه گزارش و واکاوی در گاز مایع به آرامش برسیم و مشکلات مردم را برطرف کنیم، در دو هفته اخیر که سهمیه گاز از اصفهان به بندرعباس منتقل‌شده با مشکل مواجه هستیم و رانندگان خودروهای کشنده نیز مشکل‌دارند.


وی تأکید کرد: در حال حاضر بحران گازداریم، مدیران کلی که گزارش بهبود اوضاع را می‌دهند، اول مخازن را ببینند بعد گزارش دهند، اگر درزمینهٔ گاز در منطقه سیستان به مشکل بخوریم، با مدیران مربوطه تعارف نداریم، قرار نیست تبعات کم‌کاری مدیران را فرمانداران بدهند و برای هر موضوعی که مدیرکل کار خود را درست انجام ندهد اعتراض و تجمع درب فرمانداری‌ها انجام شود، یک‌بار برای همیشه مدیران کل نقششان را به‌درستی ایفا کنند تا فرمانداران بتوانند پاسخگوی مطالبات مردم باشند.


وی ادامه داد: در حوزه سیستان در تابستان نباید مشکل گاز داشته باشیم، سر حقوق مردم با مدیران فشل شده که اهل کار نیستند معامله نمی‌کنیم و برای احقاق حقوق مردم در حوزه سیستان از ظرفیت رسانه‌های محلی و ملی استفاده خواهیم کرد. چراکه درست نیست در انجام وظایف محوله کوتاهی کرده و بعد ادعا کنیم اهل اقدام و عمل جهادی هستیم!


در سیستان حوزه آب، برق و مخابرات و گاز بیشترین مشکلات راداریم
وی با انتقاد از نحوه انتخاب مدیران برتر در هفته دولت اظهار کرد: ما در سیستان حوزه آب، برق و مخابرات و گاز بیشترین مشکلات راداریم بعد مدیران این دستگاه‌ها وادارات، مدیران برتر اعلام می‌شوند بر اساس کدام شاخص؟ حداقل انتظار می‌رود از فرمانداران بپرسید چه امتیاز و نمره‌ای به عملکرد این مدیر می‌دهید.


ارجمندی ادامه داد: بیشترین مشکلات و قطعی برق و آب راداریم بعد مدیران آب و برق می‌شوند مدیران برتر!  با افراد مشکل نداریم با ارزیابی‌ها و شاخصه‌ها مشکل‌داریم مدیری که به سبب میزان کم‌کاری افکار عمومی علیه آن هستند چطور برتر می‌شود.


در این جلسه سایر فرمانداران نیز به تشریح مشکلات شهرستان خود پرداختند.


انتهای پیام/

 

منبع : isna.ir

نظرات شما

capcha