خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 11323
۱۴۰۰/۰۶/۱۲ - ۱۸:۰۶
با حضور رئیس‌جمهوری؛

همایش سران طوایف، نخبگان و خانواده شهدا در سیستان و بلوچستان آغاز شد.

همایش سران طوایف، نخبگان و خانواده شهدا در سیستان و بلوچستان آغاز شد.
همایش ایثارگران، خانواده شهدا، علما، سران طوایف و نخبگان استان سیستان و بلوچستان با حضور رئیس‌جمهوری در تالار فردوسی زاهدان آغاز شد.

به گزارش اس.بی پرس، همایش ایثارگران، خانواده شهدا، علما، سران طوایف و نخبگان استان سیستان و بلوچستان با حضور حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی رئیس‌جمهوری در تالار فردوسی زاهدان آغاز شد.


در این همایش آیت‌الله مصطفی محامی نماینده ولی‌فقیه در سیستان و بلوچستان، احمدعلی موهبتی استاندار، نمایندگان قشرهای مختلف مردم، خانواده شهدا و ایثارگران، علما، سران و ریش‌سفیدان طوایف شیعه و سنی و نخبگان استان سیستان و بلوچستان حضور دارند.


در ابتدای این مراسم امام‌جمعه زاهدان و نماینده ولی‌فقیه در استان گفت: نمی‌شود این استان را به نام استان محروم نام‌گذاری کرد زیرا ظرفیت‌های بالای این استان همچون مرز و سواحل مکران ظرفیت بالایی را برای سیستان و بلوچستان در نظر گرفته است که متأسفانه مغفول مانده است.


حجت‌الاسلام محامی افزود: از ظرفیت‌های مهم دیگر خود مردم سیستان و بلوچستان است که قدرشناسی مردم این استان به خدمات نظام اسلامی زبانزد است و در کنار محرومیت‌ها و محدودیت‌ها آنان صبوری به خرج دادند که شاید افراد دیگر درجاهای دیگر آن را نتوانستند تحمل کنند.


وی تأکید کرد: مردم سیستان و بلوچستان برای حل مشکلات استان خود با مسئولین همراهی دارند اما برخی سوء مدیریت‌ها باعث شده است که مشکلات استان حل نشود و رسیدگی به مشکلات طول بکشد که امیدواریم در این دوره ریاست جمهوری نگاه ویژه به سیستان و بلوچستان شود.

انتهای پیام/

 

منبع : yjc.news

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی

همچنان یکی از بیشترین حقوق‌های تاریخ فوتبال را دریافت

میزان دارایی کریس رونالدو لو رفت

مراقب تبلیغات دروغین مجرمان سایبری باشید

هشدار پلیس به نصب برنامه از گوگل

به اتهام قتل پدرخوانده‌اش

حمید صفت تسلیم رأی دادگاه شد