خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 11329
۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۵:۴۲
فرمانده قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه در جنوب شرق کشور:

امروز جبهه شیطان با تمام توان برای مقابله با جبهه حق به میدان آمده است

امروز جبهه شیطان با تمام توان برای مقابله با جبهه حق به میدان آمده است
سردار کرمی گفت: امروز جبهه شیطان با تمام توان برای مقابله با جبهه حق به میدان آمده اما هیچ‌گاه نمی‌تواند با مبانی نظری غنی و پشتوانه عظیمی چون اسلام و قرآن کریم که ریشه و اساس انقلاب اسلامی است، مقابله کند.

به گزارش اس.بی پرس، سردار پاسدار محمد کرمی فرمانده قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه در جنوب شرق کشور در نشست مشترک نمایندگان اقشار مردم، ایثارگران، نخبگان و علما سیستان‌ و بلوچستان با رئیس‌جمهوری گفت: امروز جبهه شیطان با تمام توان برای مقابله با جبهه حق به میدان آمده اما هیچ‌گاه نمی‌تواند با مبانی نظری غنی و پشتوانه عظیمی چون اسلام و قرآن کریم که ریشه و اساس انقلاب اسلامی است، مقابله کند.


سردار پاسدار محمد کرمی اظهار داشت: امروز ما در دنیا با پشتوانه قرآن کریم برای اجرای فرمان الهی آمدیم چراکه بااراده الهی هیچ‌کس نمی‌تواند مقابله کند و به فضل الهی اهداف انقلاب اسلامی پیدا خواهد کرد آنچه ما انجام می‌دهیم باید فرمان‌های حضرت آقا باشد.


وی افزود: همه رزمندگان در سپاه، ارتش و نیروی انتظامی دارند برای تأمین امنیت تلاش می‌کنند تا امنیت را برای مردم سیستان و بلوچستان به ارمغان بیاورند.


فرمانده قرارگاه قدس بیان کرد: چیزی به نام قاچاق سوخت نباید داشته باشیم و حمل آن باید ساماندهی شود در حوزه قاچاق انسان نیز مشکلی وجود ندارد، همه افرادی که وارد کشور می‌شوند باید بدانیم از کجا آمده و به کجا می‌روند در بخش قاچاق مواد مخدر نیز اقدامات فراوانی انجام‌شده است.


وی ادامه داد: همچنین گروه مهندسی سپاه در مرزها مشغول فعالیت است و در حوزه محرومیت‌زدایی روی موضوعات مختلف کارکرده است و اقداماتی درزمینهٔ فرهنگی و اقتصادی انجام‌شده است که تلاش می‌کنیم تا این قبیل کارها بیشتر انجام شود.


انتهای پیام/

 

منبع : yjc.news

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی

همچنان یکی از بیشترین حقوق‌های تاریخ فوتبال را دریافت

میزان دارایی کریس رونالدو لو رفت

مراقب تبلیغات دروغین مجرمان سایبری باشید

هشدار پلیس به نصب برنامه از گوگل

به اتهام قتل پدرخوانده‌اش

حمید صفت تسلیم رأی دادگاه شد