خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 11347
۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۷:۱۱

لزوم تدوین سند جامع از عملکرد دولت دوازدهم در سیستان و بلوچستان

لزوم تدوین سند جامع از عملکرد دولت دوازدهم در سیستان و بلوچستان
نماینده ولی‌فقیه در سیستان و بلوچستان خواستار تدوین سند جامع از عملکرد و خدمات صورت گرفته در دولت دوازدهم توسط دستگاه‌های مختلف در استان شد.

به گزارش اس.بی پرس، آیت‌الله مصطفی محامی نماینده ولی‌فقیه در سیستان‌وبلوچستان در دیدار استاندار و جمعی از معاونین استانداری ضمن تقدیر و تشکر از زحمات آن‌ها در طول دوران خدمت گفت: خدمات ارائه‌شده به مردم مختص اشخاص و یا دولت خاصی نیست بلکه این خدمات از سوی نظام صورت گرفته و باید طبق برنامه زمانی دوره‌ای بیان شود.


امام‌جمعه زاهدان افزود: اطلاع‌رسانی از خدمات صورت گرفته به‌صورت‌ دوره‌ای و در مناسبت‌های مختلف به نحوی حق نظام و از طرفی عامل دلگرمی مردم خواهد بود.


آیت‌الله محامی خواستار تدوین سند جامع از عملکرد و خدمات صورت گرفته در دولت دوازدهم توسط دستگاه‌های مختلف شد و بیان داشت: ثبت موارد انجام‌شده تحت عنوان یک سند به‌عنوان گزارش جامع در هر دستگاه می‌تواند در آینده قابل استناد باشد تا بدانیم دولت‌ها در زمان خود چه کردند.


عضو هیئت‌علمی جامعه‌المصطفی خاطرنشان کرد: مشاهده درصد شتاب رشد و پیشرفت‌ها چه در مقایسه با خود استان و چه در مقایسه با سایر استان‌های کشور نیز مورد مهمی است که می‌تواند تا حدود زیادی عامل امیدواری به آینده باشد.


نماینده ولی‌فقیه در استان تأکید کرد: باوجود همه پیشرفت‌ها هنوز در بسیاری از شاخص‌ها عقب هستیم که باید وضع مطلوب را مشخص کنیم تا میزان راه‌ نرفته مشخص شود.


وی گفت: خدمت به مردم توفیقی است که خداوند به شما عنایت کرده و باید خوشحال باشید از اینکه عمر خود را در جهت خدمت به مردم صرف می‌کنید.


این استاد درس خارج حوزه علمیه تصریح کرد: قدرشناسی یا عدم قدرشناسی از کار شما مهم نیست زیرا معامله شما بین خود و خدایتان بوده و در فضای قدرناشناسی‌ها مهم است که انسان راه خود را دنبال و تا زمانی که در مسئولیت هستید از هرلحظه برای خدمت به مردم استفاده کنید.


همچنین موهبتی استاندار سیستان و بلوچستان نیز گفت: حوادث غیرمترقبه، شیوع ویروس کرونا و خشک‌سالی عامل ایجاد مشکلات فراوانی در استان شد اما درمجموع با ایجاد چابکی و کاهش مدت‌زمان اجرای پروژه‌ها دستاورد خوبی حاصل شد.


وی ادامه داد: تدوین سند آمایش، افزایش بودجه استان و همچنین توسعه سواحل مکران ازجمله اقدامات شاخص صورت گرفته در‌‌‌ سیستان توسط دولت دوازدهم بوده است.


انتهای پیام/

 

منبع : yjc.news

نظرات شما

capcha