خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 11415
۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۰۹:۰۲

اختصاص ۱۸۰ میلیارد ریال اعتبار برای ساماندهی حاشیه شهر سراوان

اختصاص ۱۸۰ میلیارد ریال اعتبار برای ساماندهی حاشیه شهر سراوان
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان سراوان از اختصاص ۱۸۰ میلیارد ریال اعتبار در سال جاری برای ساماندهی محلات مورد هدف بازآفرینی این شهرستان خبر داد.

به گزارش اس.بی پرس، بدالعلیم درازهی اظهار داشت: این اعتبار امسال برای نخستین بار و به‌منظور بهسازی معابر و احداث مدرسه در نقاط حاشیه قلعه کهنه، بخشان و‌ قلعه امرا سراوان هزینه می‌شود.


وی ادامه داد: حدود ۱۶۰هکتار از مساحت محلات حاشیه شهر سراوان دارای مصوبه ستاد بازآفرینی شهری است که چهار محله سکونتگاه را در خود جای‌داده به‌طوری‌که جمعیتی بالغ‌بر ۱۸ هزار نفر را در این محلات سکونت دارند.


 رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان سراوان بیان کرد: به‌منظور ارائه خدمات به شهروندان در نقاط مورد هدف طرح بازآفرینی این شهرستان علاوه بر اقدامات عمرانی برگزاری دوره‌های مهارت‌آموزی به‌منظور ایجاد اشتغال برای ساکنین و همچنین دوره‌های آموزشی تأمین سرپناه امن و تکمیل بازارچه‌های محلی موردتوجه این اداره قرارگرفته است.


درازهی خاطرنشان کرد: هدف اصلی اجرای پروژه‌های بازآفرینی شهری در محلات مورد هدف ارتقای شاخص‌های زندگی شهری،‌ دسترسی آسان به خدمات و توانمندسازی ساکنان این محلات است.


انتهای پیام/

 

منبع : farsnews.ir

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی

امیرعبداللهیان در توییتر مطرح کرد؛

ایران همواره به احترام پاسخ متقابل می‌دهد

همچنان یکی از بیشترین حقوق‌های تاریخ فوتبال را دریافت

میزان دارایی کریس رونالدو لو رفت

مراقب تبلیغات دروغین مجرمان سایبری باشید

هشدار پلیس به نصب برنامه از گوگل