خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 11424
۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۵:۲۰
در راستای مقابله با کووید۱۹؛

۸۵درصد از معلمان سیستان و بلوچستان دوز اول واکسن کرونا را تزریق کردند

۸۵درصد از معلمان سیستان و بلوچستان دوز اول واکسن کرونا را تزریق کردند
داوود گلی، مدیر روابط عمومی آموزش‌وپرورش سیستان و بلوچستان با اشاره به اجرای طرح واکسیناسیون فرهنگیان و کارکنان آموزش‌وپرورش استان گفت: تاکنون بیش از ۸۵درصد معلمان استان دوز اول واکسن کرونا را دریافت کرده‌اند.

به گزارش اس.بی پرس، بیان کرد: در راستای مدیریت اپیدمی کرونا و سلامت معلمان و دانش آموزان در آغاز سال تحصیلی جدید تعداد زیادی از فرهنگیان و معلمان در طرح واکسیناسیون سراسری اقدام به دریافت واکسن کرده‌اند.

 

وی افزود: بنا بر اعلام دانشگاه علوم پزشکی زاهدان از ابتدای اجرای این طرح تا پانزدهم شهریور ماه ۸۵ درصد از فرهنگیان و معلمان اقدام به تزریق واکسن کرده اند.

 

این مقام مسئول ادامه داد: در این مرحله ۳۱ هزار  و ۲۲۲ نفر علیه بیماری کرونا واکسینه شده‌اند.

 

مدیر روابط عمومی آموزش‌وپرورش استان اذعان کرد: دوز دوم تزریق واکسن نیز در حال انجام بوده و تا پایان شهریور فرایند آن ادامه خواهد داشت.


 
وی خاطرنشان کرد: تمام سعی آموزش‌وپرورش این است تا همه معلمان و کادر اداری دوز دوم واکسن را تزریق کرده باشند و تا زمانی که ستاد ملی کرونا به بازگشایی حضوری مدارس در سال تحصیلی جدید تصمیم گرفت هیچ‌گونه مشکلی وجود نداشته باشد.

 

گلی گفت: بازگشایی و یا عدم بازگشایی مدارس به تصمیم ستاد ملی کرونا بستگی دارد، اما آغاز سال تحصیلی به‌صورت مجازی از ابتدای مهرماه است.

 

انتهای پیام/

 

منبع : dana.ir

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی

همچنان یکی از بیشترین حقوق‌های تاریخ فوتبال را دریافت

میزان دارایی کریس رونالدو لو رفت

مراقب تبلیغات دروغین مجرمان سایبری باشید

هشدار پلیس به نصب برنامه از گوگل

به اتهام قتل پدرخوانده‌اش

حمید صفت تسلیم رأی دادگاه شد