خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 11424
۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۵:۲۰
در راستای مقابله با کووید۱۹؛

۸۵درصد از معلمان سیستان و بلوچستان دوز اول واکسن کرونا را تزریق کردند

۸۵درصد از معلمان سیستان و بلوچستان دوز اول واکسن کرونا را تزریق کردند
داوود گلی، مدیر روابط عمومی آموزش‌وپرورش سیستان و بلوچستان با اشاره به اجرای طرح واکسیناسیون فرهنگیان و کارکنان آموزش‌وپرورش استان گفت: تاکنون بیش از ۸۵درصد معلمان استان دوز اول واکسن کرونا را دریافت کرده‌اند.

به گزارش اس.بی پرس، بیان کرد: در راستای مدیریت اپیدمی کرونا و سلامت معلمان و دانش آموزان در آغاز سال تحصیلی جدید تعداد زیادی از فرهنگیان و معلمان در طرح واکسیناسیون سراسری اقدام به دریافت واکسن کرده‌اند.

 

وی افزود: بنا بر اعلام دانشگاه علوم پزشکی زاهدان از ابتدای اجرای این طرح تا پانزدهم شهریور ماه ۸۵ درصد از فرهنگیان و معلمان اقدام به تزریق واکسن کرده اند.

 

این مقام مسئول ادامه داد: در این مرحله ۳۱ هزار  و ۲۲۲ نفر علیه بیماری کرونا واکسینه شده‌اند.

 

مدیر روابط عمومی آموزش‌وپرورش استان اذعان کرد: دوز دوم تزریق واکسن نیز در حال انجام بوده و تا پایان شهریور فرایند آن ادامه خواهد داشت.


 
وی خاطرنشان کرد: تمام سعی آموزش‌وپرورش این است تا همه معلمان و کادر اداری دوز دوم واکسن را تزریق کرده باشند و تا زمانی که ستاد ملی کرونا به بازگشایی حضوری مدارس در سال تحصیلی جدید تصمیم گرفت هیچ‌گونه مشکلی وجود نداشته باشد.

 

گلی گفت: بازگشایی و یا عدم بازگشایی مدارس به تصمیم ستاد ملی کرونا بستگی دارد، اما آغاز سال تحصیلی به‌صورت مجازی از ابتدای مهرماه است.

 

انتهای پیام/

 

منبع : dana.ir

نظرات شما

capcha