خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 11428
۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۳:۲۸

۵۵ میلیارد ریال تسهیلات مشاغل خانگی امسال در ایرانشهر پرداخت شد

۵۵ میلیارد ریال تسهیلات مشاغل خانگی امسال در ایرانشهر پرداخت شد
رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایرانشهر گفت: ۵۵ میلیارد ریال تسهیلات امسال در قالب طرح‌های مشاغل خانگی به متقاضیان در این شهرستان پرداخت‌شده که نسبت به پارسال ١٠ برابر افزایش‌یافته است.

به گزارش اس.بی پرس، خلیل احمد سلامی رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایرانشهر گفت: در سال گذشته سقف پرداخت تسهیلات مشاغل خانگی در ایرانشهر ١٠٠ میلیون ریال به ازای هر نفر بود به‌طوری‌که با پرداخت پنج میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال به متقاضیان زمینه اشتغال حدود ۶۰ نفر فراهم‌شده است.


وی بیان کرد: امسال پرداخت تسهیلات مشاغل خانگی از ٢٠٠ میلیون ریال تا ۵۰۰ میلیون ریال به ازای هر نفر افزایش‌یافته که پیش‌بینی می‌شود با پرداخت این تسهیلات زمینه اشتغال بیش از ٢٠٠ نفر فراهم شود.


رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایرانشهر تصریح کرد: پرداخت تسهیلات و توسعه اشتغال خانگی در محل زندگی، این امکان را فراهم می‌کند که علاوه بر تولید محصول شاهد رونق اقتصادی خانواده‌ها هم باشیم.


وی بیان کرد: توزیع اعتبارات مشاغل خانگی در ایرانشهر به مبلغ ٣٠ میلیارد ریال از سوی بانک توسعه تعاون و ٢۵ میلیارد ریال از طریق بانک رفاه به متقاضیان مشاغل خانگی انجام می‌شود.


سلامی افزود: دستگاه‌های اجرایی همچون جهاد کشاورزی،میراث فرهنگی و صنعت،معدن و تجارت اسامی متقاضیان خود را طی ۲ هفته در سامانه مشاغل خانگی وارد و لیست افراد را جهت تائید نهایی به دبیرخانه کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری شهرستان ارسال کنند.


وی تصریح کرد: جهت تسهیل فرآیند پرداخت تسهیلات و موافقت مجوزهای لازم در جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری شهرستان ایرانشهر مصوب گردید پنجره واحد در شهرستان راه‌اندازی تا تمام ادارات به‌صورت کامل در یکجا حضور یابند و موافقت‌نامه‌ها صادر شود.


انتهای پیام/

 

منبع : yjc.news

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی

امیرعبداللهیان در توییتر مطرح کرد؛

ایران همواره به احترام پاسخ متقابل می‌دهد

همچنان یکی از بیشترین حقوق‌های تاریخ فوتبال را دریافت

میزان دارایی کریس رونالدو لو رفت

مراقب تبلیغات دروغین مجرمان سایبری باشید

هشدار پلیس به نصب برنامه از گوگل