خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 11439
۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۴:۰۰
رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان خبر داد:

روز بدون فوتی کرونا در سیستان و بلوچستان/تزریق روزانه ۲۰ هزار دُز واکسن کرونا در استان

روز بدون فوتی کرونا در سیستان و بلوچستان/تزریق روزانه ۲۰ هزار دُز واکسن کرونا در استان
رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: در شبانه‌روز گذشته هیچ مورد فوتی در سیستان و بلوچستان براثر ابتلا به ویروس کرونا گزارش نشده است.

به گزارش اس.بی پرس، دکتر محمد هاشمی شهری ۲۳ شهریورماه اظهار کرد: به همت دستگاه‌های اجرایی سیستان و بلوچستان و گروه‌های جهادی و تلاش‌های کادر بهداشت و درمان سومین استانی بودیم که سویه دلتا در آن مشاهده شد اما اولین استانی بود که از این پیک خارج شد.


وی ادامه داد: هم‌اینک روزانه ۲۰ هزار دُز واکسن کرونا در سیستان و بلوچستان تزریق می‌شود که امکان افزایش آن تا ۵۰ هزار دُز نیز است.


رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان با اشاره به وضعیت شکننده کرونا و احتمال اوج‌گیری مجدد و ورود به پیک جدید گفت: از همه‌ی شخصیت‌های حقیقی و حقوقی، دستگاه‌های مرتبط در بحث تبلیغات، ائمه جمعه و جماعات تقاضا داریم که همچون گذشته‌ در راستای انجام‌وظیفه اجتماعی خود، مردم را به رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی و انجام واکسیناسیون حداکثری ترغیب کنند.


دکترهایمی افزود: نیروهای نظامی و انتظامی مانند عضو خانواده بهداشت و درمان دغدغه مند کنار ما هستند و این همراهی‌ها در قالب طرح «شهید حاج قاسم سلیمانی» همچنان ادامه دارد.


انتهای پیام/

 

منبع : isna.ir

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی

همچنان یکی از بیشترین حقوق‌های تاریخ فوتبال را دریافت

میزان دارایی کریس رونالدو لو رفت

مراقب تبلیغات دروغین مجرمان سایبری باشید

هشدار پلیس به نصب برنامه از گوگل

به اتهام قتل پدرخوانده‌اش

حمید صفت تسلیم رأی دادگاه شد