خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 11439
۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۴:۰۰
رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان خبر داد:

روز بدون فوتی کرونا در سیستان و بلوچستان/تزریق روزانه ۲۰ هزار دُز واکسن کرونا در استان

روز بدون فوتی کرونا در سیستان و بلوچستان/تزریق روزانه ۲۰ هزار دُز واکسن کرونا در استان
رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: در شبانه‌روز گذشته هیچ مورد فوتی در سیستان و بلوچستان براثر ابتلا به ویروس کرونا گزارش نشده است.

به گزارش اس.بی پرس، دکتر محمد هاشمی شهری ۲۳ شهریورماه اظهار کرد: به همت دستگاه‌های اجرایی سیستان و بلوچستان و گروه‌های جهادی و تلاش‌های کادر بهداشت و درمان سومین استانی بودیم که سویه دلتا در آن مشاهده شد اما اولین استانی بود که از این پیک خارج شد.


وی ادامه داد: هم‌اینک روزانه ۲۰ هزار دُز واکسن کرونا در سیستان و بلوچستان تزریق می‌شود که امکان افزایش آن تا ۵۰ هزار دُز نیز است.


رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان با اشاره به وضعیت شکننده کرونا و احتمال اوج‌گیری مجدد و ورود به پیک جدید گفت: از همه‌ی شخصیت‌های حقیقی و حقوقی، دستگاه‌های مرتبط در بحث تبلیغات، ائمه جمعه و جماعات تقاضا داریم که همچون گذشته‌ در راستای انجام‌وظیفه اجتماعی خود، مردم را به رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی و انجام واکسیناسیون حداکثری ترغیب کنند.


دکترهایمی افزود: نیروهای نظامی و انتظامی مانند عضو خانواده بهداشت و درمان دغدغه مند کنار ما هستند و این همراهی‌ها در قالب طرح «شهید حاج قاسم سلیمانی» همچنان ادامه دارد.


انتهای پیام/

 

منبع : isna.ir

نظرات شما

capcha