خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 11443
۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۲۳:۱۵
در حکم مدرس خیابانی تاکید شد

رییسی: استاندار گره‌گشای مشکلات مردم سیستان و بلوچستان باشد

رییسی: استاندار گره‌گشای مشکلات مردم سیستان و بلوچستان باشد
رئیس‌جمهوری در حکم استاندار سیستان و بلوچستان خطاب به مدرس خیابانی نوشت: امید است با اتکای به خداوند متعال و باروحیه انقلابی، پاک دستی، فساد ستیزی و اهتمام به مفاد عهدنامه مدیران دولت مردمی در گره‌گشایی از مشکلات مردم استان، تحقق عدالت و رفع فقر و تبعیض کوشا باشید.

به گزارش اس.بی اس، از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت کشور، حسین مدرس خیابانی با پیشنهاد وزیر کشور و به استناد مصوبه جلسه مورخ ۲۱-۶-۱۴۰۰ هیئت محترم وزیران، به سمت استاندار سیستان و بلوچستان منصوب شد.


آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی در حکمی که به همین منظور صادر شد، خطاب به حسین مدرس خیابانی آورده است: با توجه به پیشنهاد وزیر کشور و به استناد مصوبه جلسه مورخ ۱۴۰۰/۶/۲۱ هیئت‌وزیران، نظر به تجارب ارزنده و سوابق اجرایی جناب‌عالی به‌موجب این حکم به سمت استاندار سیستان و بلوچستان منصوب می‌شوید.


رئیس‌جمهوری ادامه داد: امید است با اتکای به خداوند متعال و باروحیه انقلابی، پاک دستی، فساد ستیزی و اهتمام به مفاد «عهدنامه مدیران دولت مردمی» در گره‌گشایی از مشکلات مردم استان، تحقق «عدالت» و رفع «فقر و تبعیض» کوشا باشید و در حفظ و ارتقای وحدت و انسجام بین اقوام و مذاهب مختلف، توسعه زیرساخت‌های استان با استفاده از ظرفیت منابع انسانی مستعد و کارآمد استان بالاخص جوانان و تعامل بایسته با کلیه دستگاه‌های اجرایی، نهادهای انقلاب اسلامی و نیروهای نظامی و انتظامی و تأمین امنیت و آبادانی استان تلاش مجدانه داشته باشید.


رئیسی خاطرنشان کرد: توفیقات آن جناب در انجام وظایف محوله، خدمت‌رسانی به مردم، تحقق آرمان‌های نظام اسلامی و به‌ویژه بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی را از درگاه خداوند متعال خواستارم.

 

انتهای پیام/

 

منبع : irna.ir

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی

امیرعبداللهیان در توییتر مطرح کرد؛

ایران همواره به احترام پاسخ متقابل می‌دهد

همچنان یکی از بیشترین حقوق‌های تاریخ فوتبال را دریافت

میزان دارایی کریس رونالدو لو رفت

مراقب تبلیغات دروغین مجرمان سایبری باشید

هشدار پلیس به نصب برنامه از گوگل