خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 11454
۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۹:۴۷

تسهیل پذیرش دانشجویان افغانستانی در دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی

تسهیل پذیرش دانشجویان افغانستانی در دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی
دانشگاه صنعتی خواجه‌نصیرالدین طوسی آمادگی پذیرش دانشجویان افغانستانی را برای ادامه تحصیل فراهم آورده است.

به گزارش اس.بی پرس، معاونت امور بین‌الملل دانشگاه اعلام کرد: با توجه به شرایط ویژه کشور افغانستان، این دانشگاه آمادگی لازم را برای پذیرش دانشجویان این کشور دارد. بر این اساس شرایط جذب و پذیرش ویژه‌ای برای این عزیزان در نظر گرفته‌شده است و مساعدت‌های لازم صورت می‌پذیرد.
 
در این راستا به دودسته از متقاضیان توجه ویژه شده است. دسته اول متقاضیانی که مقطع تحصیلی خود را به پایان رسانده‌اند و قصد ادامه تحصیل در مقطع بعدی رادارند. پرونده این عزیزان مطابق با فرایند معمول ولی با تسریع و مساعدت بیشتر موردبررسی و اقدام قرار خواهد گرفت.
 
دسته دوم متقاضیانی هستند که در حال تحصیل دریکی از دانشگاه‌های افغانستان بوده و قصد دارند که تحصیل خود را به‌صورت مهمان یا انتقال دائم در دانشگاه صنعتی خواجه‌نصیرالدین طوسی ادامه دهند. برای این عزیزان بر اساس شرایط دانشگاه مبدأ، ارزشیابی و معادل‌سازی واحدهای گذرانده تسهیل و تسریع خواهد شد.
 
علاقه‌مندان می‌توانند پس از تعیین رشته موردنظر خود با استفاده از اطلاعات موجود در سایت دانشگاه به زبان فارسی www.kntu.ac.ir و یا به زبان انگلیسی en.kntu.ac.ir درخواست خود را به نشانی الکترونیکی international@kntu.ac.ir ارسال نمایند.


انتهای پیام/

 

منبع : ilna.news

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی

همچنان یکی از بیشترین حقوق‌های تاریخ فوتبال را دریافت

میزان دارایی کریس رونالدو لو رفت

مراقب تبلیغات دروغین مجرمان سایبری باشید

هشدار پلیس به نصب برنامه از گوگل

به اتهام قتل پدرخوانده‌اش

حمید صفت تسلیم رأی دادگاه شد