خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 11461
۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۴:۵۴

صدور افزون بر ۳ هزار کارت سلامت برای رانندگان در سیستان و بلوچستان

صدور افزون بر ۳ هزار کارت سلامت برای رانندگان در سیستان و بلوچستان
رئیس اداره حمل‌ونقل کالای اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای سیستان و بلوچستان از صدور سه هزار و ۵۷۸ فقره کارت سلامت برای رانندگان حمل‌ونقل عمومی مسافری و باری این استان در پنج‌ماهه امسال خبر داد.

به گزارش اس.بی پرس، محمد یاسین احمدیان رئیس اداره حمل‌ونقل کالای اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای سیستان و بلوچستان اظهار داشت: در حال حاضر چهار مرکز تخصصی طب کار در استان جهت انجام معاینات پزشکی رانندگان ناوگان مسافری و باری زیر نظر این اداره کل مشغول به فعالیت هستند و در این مراکز آزمایش‌هایی از قبیل بینایی‌سنجی، شنوایی‌سنجی، معاینات پزشکی بالینی فرد نظیر فشارخون، نوار قلب و آزمایش‌ها روتین مانند قند خون، چربی خون و ... جهت بررسی سلامت رانندگان انجام می‌شود.


وی با اشاره به اینکه اخذ کارت صحت و سلامت از جمله شرایط بسیار مهم داشتن کارت هوشمند برای فعالیت حرفه‌ای رانندگان پرتلاش در بخش حمل‌ونقل جاده‌ای است افزود: برای تحقق فاصله‌گذاری اجتماعی امکان مشاهده و تمدید اعتبار کارت سلامت رانندگان ناوگان حمل‌ونقل برون‌شهری استان باهدف مقابله با شیوع ویروس کرونا از طریق مراجعه به نشانی www.rmto.ir امکان‌پذیر است.


رئیس اداره حمل‌ونقل کالای اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان خاطرنشان کرد: در حال حاضر ۱۱ هزار و ۶۴ نفر راننده و ۹ هزار و ۴۶۴ دستگاه ناوگان باری و مسافری در حوزه عملکرد اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان سیستان و بلوچستان به هم‌وطنان گرامی خدمات ارائه می‌دهند.


انتهای پیام/

 

منبع : yjc.news

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی

همچنان یکی از بیشترین حقوق‌های تاریخ فوتبال را دریافت

میزان دارایی کریس رونالدو لو رفت

مراقب تبلیغات دروغین مجرمان سایبری باشید

هشدار پلیس به نصب برنامه از گوگل

به اتهام قتل پدرخوانده‌اش

حمید صفت تسلیم رأی دادگاه شد