خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 11462
۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۴:۵۹
فاضلی:

اگر مشکل آب سراوان حل نشود، ۲۰۰ هزار نفر مهاجرت خواهند کرد

اگر مشکل آب سراوان حل نشود، ۲۰۰ هزار نفر مهاجرت خواهند کرد
نماینده مردم سراوان در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر برای آب حوزه انتخابیه تدبیری اندیشیده نشود، طی ۲ سال جمعیت ۲۰۰ هزارنفری مجبور به مهاجرت خواهند شد.

به گزارش اس.بی پرس، ملک فاضلی در تذکر شفاهی در جلسه علنی امروز (چهارشنبه) مجلس شورای اسلامی در هشداری به وزیر نیرو گفت: اگر برای آب حوزه انتخابیه تدبیری اندیشیده نشود، طی ۲ سال، جمعیت ۲۰۰ هزارنفری مجبور به مهاجرت خواهند شد. همچنین گسترش و توسعه برق نیز ضروری است.


وی خطاب به وزیر راه و شهرسازی بیان کرد: تقاضا دارم وضعیت راه‌های شهرستان که ازنظر گسترش ۲۵ درصد است موردتوجه قرار گیرد، چون نیازمند گسترش راه‌ها هستیم. همچنین فرودگاه سراوان که به‌خوبی آماده‌شده است، حداقل دو پرواز تهران به سراوان به‌صورت ارتباطی با سایر شهرستان‌ها داشته باشد.


نماینده سراوان با اشاره به مشکل اینترنت در حوزه انتخابیه‌اش گفت: کمبود اینترنت فریاد خوشایند بهترین‌های جامعه یعنی دانش آموزان و دانشجویان را به فلک رسانده و خود این فریاد، اینترنت شده است. امیدوارم که وزیر ارتباطات چاره‌جویی مفیدی را داشته باشد.


فاضلی از وزیر آموزش‌وپرورش نیز درخواست کرد اگر قرار است اینترنت این‌گونه باشد، وزیر بهداشت در جهت واکسیناسیون همکاری داشته باشد تا آموزش حضوری انجام گیرد.


نماینده سراوان در پایان گفت: چاره اشتغال در منطقه، بازارچه‌های مرزی هستند که امیدوارم در این مورد چاره‌اندیشی به‌موقع انجام گیرد.


انتهای پیام/

 

منبع : isna.ir

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی

همچنان یکی از بیشترین حقوق‌های تاریخ فوتبال را دریافت

میزان دارایی کریس رونالدو لو رفت

مراقب تبلیغات دروغین مجرمان سایبری باشید

هشدار پلیس به نصب برنامه از گوگل

به اتهام قتل پدرخوانده‌اش

حمید صفت تسلیم رأی دادگاه شد