خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 11463
۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۵:۰۵

فعالیت ۳۴ پایگاه شور عاطفه ها در سیستان و بلوچستان

فعالیت ۳۴ پایگاه شور عاطفه ها در سیستان و بلوچستان
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) سیستان و بلوچستان گفت: تعداد ۳۴ پایگاه شور عاطفه‌ها از امروز به مدت ۳ روز در میدان‌ها شهرهای استان مستقر هستند.

به گزارش اس.بی پرس، سید مهدی عبادی اظهار داشت: در آستانه سال تحصیلی جدید تعداد ۳۴ پایگاه شور عاطفه‌ها به‌منظور جمع‌آوری کمک‌های مردمی از امروز به مدت ۳ روز در میدان‌ها شهرهای استان سیستان و بلوچستان مستقر شدند.


مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) سیستان و بلوچستان گفت: در این پایگاه‌ها، ملزومات آموزش غیرحضوری، لوازم‌التحریر، کیف، کفش و کمک‌هزینه تحصیلی برای دانش‌آموزان نیازمند جمع‌آوری می‌شود.


وی با اشاره به وجود ۱۰۹ هزار دانش‌آموز تحت پوشش کمیته امداد در سیستان و بلوچستان افزود: ۳۵۰ پایگاه جمع‌آوری کمک‌های مردمی هم از بیستم شهریورماه در استان به جمع‌آوری کمک‌های مردمی مشغول هستند که تا هفتم مهر به کار خود ادامه می‌دهند.


عبادی تصریح کرد: در نظر داریم، در صورت بازگشایی مدارس زنگ شور عاطفه‌ها در روز هفتم مهرماه در مدارس طنین‌انداز می‌شود و در غیر این صورت، این زنگ به‌صورت مجازی از طریق برنامه «شاد» نواخته می‌شود.


وی گفت: مردم نوع‌دوست استان سیستان و بلوچستان می‌توانند کمک‌های خود را از طریق تلفن همراه با شماره‌گیری کد دستوری (#۰۵۴*۸۸۷۷*) و یا شماره کارت (۵۲۳۴ - ۵۰۱۶ - ۹۹۷۹ – ۶۰۳۷) پرداخت کنند.

 

انتهای پیام/

 

منبع : mehrnews.com

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی

همچنان یکی از بیشترین حقوق‌های تاریخ فوتبال را دریافت

میزان دارایی کریس رونالدو لو رفت

مراقب تبلیغات دروغین مجرمان سایبری باشید

هشدار پلیس به نصب برنامه از گوگل

به اتهام قتل پدرخوانده‌اش

حمید صفت تسلیم رأی دادگاه شد