خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 11463
۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۵:۰۵

فعالیت ۳۴ پایگاه شور عاطفه ها در سیستان و بلوچستان

فعالیت ۳۴ پایگاه شور عاطفه ها در سیستان و بلوچستان
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) سیستان و بلوچستان گفت: تعداد ۳۴ پایگاه شور عاطفه‌ها از امروز به مدت ۳ روز در میدان‌ها شهرهای استان مستقر هستند.

به گزارش اس.بی پرس، سید مهدی عبادی اظهار داشت: در آستانه سال تحصیلی جدید تعداد ۳۴ پایگاه شور عاطفه‌ها به‌منظور جمع‌آوری کمک‌های مردمی از امروز به مدت ۳ روز در میدان‌ها شهرهای استان سیستان و بلوچستان مستقر شدند.


مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) سیستان و بلوچستان گفت: در این پایگاه‌ها، ملزومات آموزش غیرحضوری، لوازم‌التحریر، کیف، کفش و کمک‌هزینه تحصیلی برای دانش‌آموزان نیازمند جمع‌آوری می‌شود.


وی با اشاره به وجود ۱۰۹ هزار دانش‌آموز تحت پوشش کمیته امداد در سیستان و بلوچستان افزود: ۳۵۰ پایگاه جمع‌آوری کمک‌های مردمی هم از بیستم شهریورماه در استان به جمع‌آوری کمک‌های مردمی مشغول هستند که تا هفتم مهر به کار خود ادامه می‌دهند.


عبادی تصریح کرد: در نظر داریم، در صورت بازگشایی مدارس زنگ شور عاطفه‌ها در روز هفتم مهرماه در مدارس طنین‌انداز می‌شود و در غیر این صورت، این زنگ به‌صورت مجازی از طریق برنامه «شاد» نواخته می‌شود.


وی گفت: مردم نوع‌دوست استان سیستان و بلوچستان می‌توانند کمک‌های خود را از طریق تلفن همراه با شماره‌گیری کد دستوری (#۰۵۴*۸۸۷۷*) و یا شماره کارت (۵۲۳۴ - ۵۰۱۶ - ۹۹۷۹ – ۶۰۳۷) پرداخت کنند.

 

انتهای پیام/

 

منبع : mehrnews.com

نظرات شما

capcha