خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 11473
۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۰:۵۹

تمهیدات امنیتی مطلوب پلیس در مناطق هم مرز با افغانستان/ قدردانی نماینده مردم شهرستان زابل در مجلس شورای اسلامی از عملکرد پلیس استان

تمهیدات امنیتی مطلوب پلیس در مناطق هم مرز با افغانستان/ قدردانی نماینده مردم شهرستان زابل در مجلس شورای اسلامی از عملکرد پلیس استان
نماینده مردم زابل در مجلس شورای اسلامی از تلاش و کوشش شبانه روزی پلیس سیستان و بلوچستان در ایجاد امنیت مطلوب در سراسر استان و به‌خصوص تمهیدات و اقدامات خوب امنیتی صورت گرفته در مناطق هم‌مرز با کشور افغانستان قدردانی کرد.

به گزارش اس.بی پرس،  حبیب‌الله دهمرده نماینده مردم شریف شهرستان زابل با حضور در ستاد فرماندهی انتظامی استان با سردار طاهری دیدار و گفتگو کرد.


سردار" احمد طاهری" فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان در این دیدار ضمن عرض خیرمقدم به دکتر دهمرده اظهار داشت: نیروی انتظامی ازنظر تنوع مأموریت یکی از پرکار‌ترین دستگاه‌های حکومتی است که تقریباً به‌صورت شبانه‌روزی و بدون تعطیلی در حال خدمت‌رسانی به مردم عزیز است.


وی با اشاره به‌ضرورت تقویت این نیرو گفت: با توجه حجم بالای مأموریت‌ها در نیروی انتظامی تقویت این نیرو ازلحاظ تخصیص بودجه و امکانات ضروری است و نمایندگان محترم مردم در مجلس شورای اسلامی می‌توانند نقش مهمی را در تحقق این مهم ایفا کنند.


فرمانده انتظامی استان در ادامه با اشاره به تحولات اخیر کشور افغانستان، امنیت مناطق هم‌مرز با این کشور را در شهرستان‌های شمالی بسیار مطلوب ارزیابی کرد و گفت: بحمدالله با تمهیدات امنیتی صورت گرفته در مناطق مرزی شمال استان امنیت مرز‌ها به شکل مطلوبی برقرار و مبادلات تجاری بین دو کشور ایران و افغانستان نیز زیر چتر امنیتی ایجادشده کما فی سابق ادامه داشته و خللی در این خصوص به وجود نیامده است.


"حبیب‌الله دهمرده " نماینده محترم زابل نیز در این دیدار از عملکرد پلیس در تأمین امنیت مطلوب در مناطق مختلف استان و به‌خصوص مناطق هم‌مرز با کشور افغانستان، تقدیر کرد و اظهار داشت: امنیت مطلوب استان را پس از عنایت خداوند و تدابیر مقام معظم رهبری، مرهون تلاش‌های نیرو‌های مسلح ازجمله نیروی انتظامی هستیم.


وی با بیان اینکه کار نیروی انتظامی خدمت به مردم است و اگر با نیت خالص و خدایی صورت گیرد عبادت و دارای اجر معنوی بسیار بالایی است؛ خاطرنشان کرد: زحمات و تلاش‌های شبانه‌روزی کارکنان خدوم نیروی انتظامی بر هیچ‌کسی پوشیده نبوده و فرماندهی انتظامی استان سیستان و بلوچستان با مدیریت صحیح و خوب سردار «احمد طاهری» از کارنامه بسیار درخشانی برخوردار بوده است.

 

 انتهای پیام/

منبع : yjc.news

نظرات شما

capcha