خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 11474
۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۲:۳۹
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) :

حدود ۲ هزار سری جهیزیه امسال در سیستان و بلوچستان توزیع شده است

حدود ۲ هزار سری جهیزیه امسال در سیستان و بلوچستان توزیع شده است
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) سیستان ‌و بلوچستان گفت: علاوه‌بر پرداخت مستمری ماهانه خانواده‌های نیازمند از ابتدای سال تا پایان مرداد بیش از یک هزار و ۷۰۰ سری جهیزیه میان نوعروسان نیازمند این استان توزیع شده است.

به گزارش اس.بی پرس، مهدی عبادی روز جمعه در این‌باره اظهارداشت: توانمندسازی و ایجاد درآمدهای پایدار اولویت اصلی کمیته امداد است که در این راستا اشتغالزایی، ساخت مسکن و گره‌گشایی از مددجویان و نیازمندان انجام می‌شود.


وی خاطرنشان کرد: ساخت ۳۰۶ مسکن، تعمیر ۸۰ واحد مسکونی از ابتدای امسال تا پایان مرداد در سیستان و بلوچستان از سوی کمیته امداد انجام‌شده است.

 

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) سیستان ‌و بلوچستان تصریح کرد: همچنین در این مدت در حوزه فعالیت‌های فرهنگی و کمک به تحصیل دانش‌آموزان و دانشجویان نیازمند حدود ۱۰۰ هزار دانش‌آموز و حدود پنج هزار دانشجو از خدمات کمیته امداد در استان بهره‌مند شدند.

 

وی بیان کرد: یک بخش توانمندسازی، ایجاد اشتغال برای افراد و بخش دیگر آموزش افراد است که می‌توان شرایطی فراهم کرد تا افراد هم آموزش‌های لازم را فرا گیرند و هم به دانشگاه بروند و به سطوح عالی برسند.

 

 انتهای پیام/

منبع : irna.ir

نظرات شما

capcha