خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 115
۱۳۹۸/۱۰/۱۱ - ۰۰:۴۵
بعد از اعتراض مردم نسبت به برخی فیلم ها صورت گرفت

حمایت سازمان سینمایی از ساخت فیلم‌های مثبت درباره سیستان و بلوچستان

حمایت سازمان سینمایی از ساخت فیلم‌های مثبت درباره سیستان و بلوچستان
رئیس سازمان امور سینمایی کشور در واکنش به اعتراض مردم نسبت به برخی فیلم‌های سینمایی، گفت: این سازمان از ساخت فیلم درباره استان سیستان و بلوچستان حمایت می‌کند.

مردم سیستان و بلوچستان در گفتگو با خبرنگار اس.بی پرس، به‌شدت از برخی صحنه‌های به نمایش درآمده در فیلم «شبی که ماه کامل شد» و دیگر فیلم‌هایی که ماجرای آن‌ها در مناطق مختلف استانشان روایت‌شده است، ناراضی بودند و گلایه داشتند. آن‌ها معتقد بودند در این صحنه‌ها بسیار غلو شده و تا حدود به سیاه نمایی میل کرده است.

 

حسین انتظامی در نشست صمیمی با اصحاب رسانه استان سیستان و بلوچستان اظهار داشت: سازمان سینمایی از ساخت فیلم درباره استان سیستان و بلوچستان حمایت می‌کند.

 

رئیس سازمان امور سینمایی و سمعی بصری ادامه داد: در گذشته تصویر مناسبی از این استان در فیلم‌ها به نمایش گذاشته نشده و در همین راستا سازمان سینمایی از هنرمندانی که جهت معرفی تصویر واقعی این استان به مردم گام بردارند حمایت می‌کند.

 

وی خاطرنشان کرد: فیلم سینمایی لیپار ازجمله فیلم‌های خوبی است که در حال حاضر در سیستان و بلوچستان در حال ساخت است و امیدواریم تعداد فیلم‌های مرتبط با این استان پرظرفیت با حمایت سازمان سینمایی روزبه‌روز افزایش یابد.

 

انتظامی تصریح کرد: وزارت ارشاد بر تمرکززدایی از پایتخت تأکید دارد و تلاش دارد ظرفیت‌های استان‌ها بیش‌ازپیش فعال شود و در این میان استان سیستان و بلوچستان از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است.

 

معاون مطبوعاتی سابق وزارت ارشاد تأکید کرد: سیستان و بلوچستان از پتانسیل خوبی درزمینهٔ استعدادهای رسانه‌ای برخوردار است و در همین راستا ایجاد رشته مطبوعات در دانشگاه‌های استان و همچنین توسعه مراکز آموزشی در حوزه مطبوعات و رسانه‌ها در این استان یک اولویت محسوب می‌شود.

 

انتهای پیام/#

منبع : sbpress.ir

نظرات شما

capcha