خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 11502
۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۰:۰۲
همچنان یکی از بیشترین حقوق‌های تاریخ فوتبال را دریافت

میزان دارایی کریس رونالدو لو رفت

میزان دارایی کریس رونالدو لو رفت
در این گزارش دارایی و دستمزد خالص کریستیانو رونالدو ارائه شده است.

به گزارش اس.بی پرس، کریستیانو رونالدو به منچستریونایتد بازگشت و توانست در ۲ بازی نخست خود ۳ گل به ثمر رساند تا نشان دهد هنوز هم در سن ۳۶ سالگی می‌تواند به یک ابرستاره بدل شود.

 

او در تابستان کنونی تصمیمش را گرفته بود و می‌خواست از تورین جدا شود و دلش می‌خواست به اولدترافورد بازگردد. در حالی که بسیاری فکر می‌کردند او راهی منچسترسیتی شود، رونالدو در یک انتقالی جذاب و البته با کاهش دستمزد نسبت به یوونتوس به منچستریونایتد بازگشت.

 

با اینکه رونالدو تصمیم گرفت با کاهش دستمزد، بازگشتش به اولدترافورد هموارتر شود، ولی او همچنان یکی از بیشترین حقوق‌های تاریخ فوتبال را دریافت می‌کند و بالاتر از دخیا گران‌ترین بازیکن شیاطین سرخ است.

 

رونالدو سومین ورزشکار دنیاست که بیشترین دستمزد را دریافت می‌کند. او ۱۲۰ میلیون دلار از فوتبال که ۴۰ میلیون دلار از اتفاقات خارج از فوتبال بدست می‌آید، دریافت می‌کند.

 

کونور مک گرگور، مبارز UFC در رده اول قرار دارد و لئو مسی در پاریس در رده دوم قرار گرفته است.

 

دستمزد خالص رونالدو چقدر است؟

طبق گزارش رسانه‌های آماری در اروپا، حقوق رونالدو نزدیک به ۴۸۰ هزار پوند در هفته است و او از دخیا که پیشتر گران‌ترین بازیکن یونایتد بود، نزدیک به ۱۰۰ هزار پوند در هفته بیشتر دستمزد می‌گیرد.

 

دستمزد رونالدو در سال به ۲۳ میلیون یورو می‌رسد که طبق این آمار رونالدو نزدیک به ۷ میلیون یورو حقوقش را نسبت به یوونتوس کاهش داده است.

 

 

درآمد رونالدو ناشی از قرارداد با اسپانسر‌ها

بزرگترین اسپانسر رونالدو، نایکی است که از زمان آخرین قراردادش با رئال مادرید بسته شده است. نایکی با رونالدو، پس از لبران جیمز، بسکتبالیست حرفه‌ای آمریکا این قرارداد را امضا کرده که او تا آخر عمر مدل لباس‌های این برند باشد. جیمز نزدیک به یک میلیارد دلار از نایکی پول گرفته که به نظر می‌رسد قرارداد رونالدو پایین‌تر از این قیمت است.

 

در سال ۲۰۱۶، نایکی به رونالدو نزدیک به ۴۷۴ میلیون دلار پول داد که احتمال می‌رود این قیمت افزایش قابل توجهی داشته باشد.

 

 

دارایی رونالدو چقدر است؟

دارایی خالص رونالدو نزدیک به ۵۰۰ میلیون دلار تخمین زده شده است.  همچنین اعلام شده که میزان دارایی‌های رونالدو از تمام منابع، کمی بیش از درآمد‌های رقیب آرژانتینی‌اش لیونل مسی است.

 

انتهای پیام/

منبع : yjc.ir

نظرات شما

capcha