خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 11523
۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۱:۰۴

پرداخت ۴۴ هزار میلیارد ریال معوقات کادر بهداشت و درمان

پرداخت ۴۴ هزار میلیارد ریال معوقات کادر بهداشت و درمان
مدیرعامل سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها، از پرداخت ۴۴ هزار و سیصد میلیارد ریال معوقات کادر بهداشت و درمان خبر داد.

به گزارش اس.بی پرس، به نقل از اداره کل روابط عمومی و ارتباطات مردمی سازمان هدفمندسازی یارانه‌های کشور، امید حاجتی مدیرعامل سازمان هدفمندسازی یارانه‌های کشور، از پرداخت ۴۴ هزار و سیصد میلیارد ریال معوقات کادر بهداشت و درمان خبر داد.

 

وی به ایثار و مجاهدت کادر درمان و مقابله با ویروس کرونا اشاره کرد و اظهار داشت: در دو سال اخیر کادر بهداشت و درمان برای حفظ و سلامت مردم از خود جان‌فشانی و ایثار کردند و در این مسیر شهدای زیادی در تقدیم جامعه کردند.

 

حاجتی به مبلغ پیش‌بینی‌شده در قانون بودجه برای وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی اشاره کرد و عنوان داشت: در قانون بودجه سال جاری مبلغ ۵۲ هزار میلیارد ریال در جدول مصارف هدفمندی تبصره (۱۴) برای معوقات کادر بهداشت و درمان پیش‌بینی‌شده است.

 

مدیرعامل سازمان هدفمندسازی یارانه‌های کشور ادامه داد: در سه ماهه اول ۲۹ هزار و سیصد میلیارد ریال به وزارت بهداشت و درمان پرداخت شد و با واریز ۱۵ هزار میلیارد ریال جمعاً تا شهریورماه ۴۴ هزار و سیصد میلیارد ریال برای معوقات کادر بهداشت و درمان به‌حساب وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی واریز شد.

 

وی ضمن تشکر از زحمات کادر محترم درمان و بهداشت گفت: در راستای ردیف ۱۲ جدول تبصره ۱۴ قانون بودجه ۱۴۰۰ حمایت‌های لازم از کادر بهداشت و درمان صورت خواهد گرفت تا مردم بتوانند از خدمات کادر درمان و بهداشت بیش از گذشته بهره‌مند شوند.

 

 انتهای پیام/

منبع : snn.ir

نظرات شما

capcha