خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 11546
۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۳:۰۲

فراخوان مشمولان اعزامی پایه خدمتی مهر سال ۱۴۰۰

فراخوان مشمولان اعزامی پایه خدمتی مهر سال ۱۴۰۰
سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی اعلام کرد: تمام مشمولان دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ مهر ۱۴۰۰ باید در مراکزی که در برگ معرفی‌نامه مشمولان به مراکز آموزش نیرو‌های مسلح اعلام‌شده، حضور یابند.

به گزارش اس.بی پرس، سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: تمام مشمولانی که برگ آماده به خدمت به تاریخ مهرماه سال ۱۴۰۰ دریافت کرده‌اند، باید با مراجعه به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+۱۰)، برگ معرفی‌نامه مشمولان به مراکز آموزش را دریافت و برابر اطلاعات مندرج در آن اقدام کنند.
 

در این اطلاعیه آمده است، این دسته از مشمولان می‌بایست روز پنج‌شنبه یکم مهرماه سال ۱۴۰۰ در ساعت، محل و مراکزی که در برگ معرفی‌نامه مشمولان اعلام‌شده، حضور یابند تا به خدمت دوره ضرورت اعزام شوند.
 

گفتنی است، مشمولان باید اصل مدارک موردنیاز اعم از برگ آماده به خدمت، برگ محل مراجعه، برگ واکسیناسیون، کارت ملی و شناسنامه، مدارک مربوط به شرایط خاص مانند: تأهل، گواهی فوت والدین، جانبازان، خانواده درجه یک شهدا و وسایل شخصی را به همراه خود داشته باشند.
 

همچنین برای پیشگیری از بروز و شیوع بیماری کرونا، مشمولان اعزامی در روز اعزام توسط وظیفه عمومی استان‌ها و مراکز آموزش نیرو‌های مسلح مورد معاینه قرار می‌گیرند.
 

حضور نیافتن به‌موقع در زمان و محل‌های تعیین‌شده، غیبت محسوب شده و برابر ماده ۱۰ و ۵۸ قانون خدمت وظیفه عمومی با آنان رفتار خواهد شد.
 

این سازمان در این اطلاعیه متذکرشده است، متقاضیان در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می‌توانند از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان به نشانی www.vazifeh.police.ir، سامانه تلفن گویا به شماره ۰۹۶۴۸۰ و یا کانال سازمان به نشانی khabaresarbazi @ از آخرین اخبار مربوطه مطلع شوند.

 

 انتهای پیام/

منبع : iribnews.ir

نظرات شما

capcha