خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 11564
۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۸:۲۴
پلیس هم توضیح داد

ضرب و شتم یک زن هنگام تخریب سرپناه هفت فرزندش/مدیرکل امور بانوان استانداری سیستان و بلوچستان: متاسفم؛ دلجویی کردیم/ عضو شورای شهر: پیگیری می‌کنیم (ویدئو)

ضرب و شتم یک زن هنگام تخریب سرپناه هفت فرزندش/مدیرکل امور بانوان استانداری سیستان و بلوچستان: متاسفم؛ دلجویی کردیم/ عضو شورای شهر: پیگیری می‌کنیم (ویدئو)
روز دوشنبه در منطقه قاسم آباد زاهدان در استان سیستان و بلوچستان خانه یک زن بنام هاجر ریگی تخریب و خودش مورد ضرب وشتم قرار گرفت که این موضوع با واکنش‌های بسیاری از طرف مردم و مسئولان رو به رو شد.

به گزارش اس.بی پرس، هاجر ریگی گفت: ساعت ۱۱ونیم صبح روز دوشنبه ۲۹مهرماه، در حالی که در خانه مشغول کار بودم مأموران شهرداری همراه با چند خانم به منزل آمدند و از ما خواستند که خانه را تخلیه کنیم.  

 

این زن ۴۵ ساله که دارای ۷ فرزند است، در ادامه افزود: بعد از آنکه از خانه بیرون رفتیم مأموران شهرداری با لودر خانه مان را خراب کردند،البته این بار ششم است که خانه ما و برخی دیگر از همسایگان تخریب می‌شود،دیروز نیز ۳ خانوار دیگر نیز خانه شان خراب شد. خانوارهایی که پول دارند تا حدودی مشکل‌شان حل می‌شود اما ما که پول نداریم مجبوریم هر بار شاهد خراب شدن خانه‌مان شویم.

 

هاجر در پاسخ به این پرسش که آیا در این باره به شهرداری مراجعه کرده است یا خیر ؟ گفت: تنها نان‌آور خانواده پسر ۲۰ساله‌ام است،همسرم بیکار است. چطوری تا آنجا برویم؟ کرایه رفتن به شهرداری زاهدان ۲۰تا ۳۰هزار تومان است و ما نداریم.

 

او در باره امکانات منطقه نیز گفت: قاسم‌آباد زاهدان آب و برق دارد اما از آنجا که بی پول هستیم نمی‌توانیم امتیاز برق خریداری کنیم،حتی مدرسه هم  نزدیکی خانه‌مان نیست که بچه‌هایم را به مدرسه بفرستم. خودم هم دو کلاس درس خوانده‌‌ام.

 

زهرا ابراهیمی مدیرکل امور بانوان استانداری سیستان و بلوچستان گفت: منزل این زن در پهنای شمالی زاهدان"منطقه قاسم آباد" قرار داشت که از سوی نهادهای مربوطه تخریب شد.

 

این مسئول افزود: به محض باخبر شدن از موضوع به منطقه رفته و از  بانویی که منزلش تخریب شده دلجویی کردیم.
 

او ضمن ابراز تأسف بابت رفتار دور از شأن برخی افراد حاضر در صحنه نسبت به این زن سرپرست خانوار ،تأکید کرد: اهمیت صیانت از حقوق شهروندان  وظیفه ماست. 

 

این مقام مسئول در استانداری اضافه کرد: مطمئنا استانداری  وضعیت معیشتی و مسکن ایشان  را  تا حصول نتیجه و در  تعامل با دستگاه های مربوطه ادامه خواهد داد.

 

پلیس: زن خودش را به غش زد!

ماموران نیروی انتظامی اما در ویدئوی زیر زن را مقصر دانسته و عمل خویش را توجیه می‌کنند:

 

 

در ادامه  ویدئوی کامل آن اتفاق قابل مشاهده است:


download

منبع : sbpress.ir

نظرات شما

capcha
[1400/07/01 - 02:23]
با هفت تا بچه - نداری - یه خونه خرابه - ته محرومیت - چهل سال از انقلاب گذشته - جالبه فامیلیشم ریگی هستش - کجایی مهدی جانم