خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 11573
۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۷:۵۵
سرپرست صندوق بازنشستگی کشوری:

صندوق بازنشستگی متأثر از سطوح مختلف تصمیم‌گیری در کشور است

صندوق بازنشستگی متأثر از سطوح مختلف تصمیم‌گیری در کشور است
سرپرست صندوق بازنشستگی کشوری گفت: خدمت روزافزون و جلب رضایت بازنشستگان عزیز، همان انتخاب راه درست و حقی است که بر گردن این صندوق است.

به گزارش اس.بی پرس، محمد اسکندری در نخستین روز از هفته دفاع مقدس و در دیدار با تعدادی از مدیران و کارکنان این صندوق با گرامی داشت یاد و خاطره رزمندگان جنگ تحمیلی، خدمت به بازنشستگان را یکی از مصادیق تشخیص و بصیرت در انتخاب راه درست خواند و گفت: ما باید بتوانیم هرروز ولو ذره‌ای، رضایتمندی بیشتر بازنشستگان را جلب کنیم و از حق خودشان به آن‌ها بدهیم. هیچ‌کدام از ما در اینجا حقی نداریم؛ صندوق بازنشستگی متعلق به بازنشستگان است.

اسکندری تصریح کرد: خدمت به بازنشستگان و حراست از اموال آن‌ها تنها وظیفه ما است و هرگز منتی بر گردن بازنشستگان عزیز نیست. قطعاً اگر در مواردی توان ما به جلب رضایت کامل آنان منجر نشود باید استغفارکنیم.

وی با تأکید بر اینکه این‌گونه مسئولیت‌ها و پُست‌های مدیریتی می‌آیند و می‌روند، اظهار داشت: مهم این است که پس از واگذاری مسئولیت به مدیر بعدی، نام نیکی از خود به یادگار گذاشته باشیم و بدانیم که درنتیجه اقدامات و تصمیمات ما، مزیت و منفعت بیشتری به بازنشستگان فعلی و آینده می‌رسد و به‌ویژه نباید از اثر اقدامات بر آیندگان غافل شد.

سرپرست صندوق بازنشستگی کشوری یادآور شد: البته موفقیت صندوق بازنشستگی در خدمت بیشتر به بازنشستگان، به تصمیمات مراجع تصمیم گیر دیگری هم‌وابستگی دارد و ما باید تلاش کنیم، تصمیماتی گرفته شود که عزیزان بازنشسته بیشترین بهره را ببرند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود مسئله «جهاد» را امری جاری و مستمر در زندگی انسان‌ها توصیف کرد و افزود: امروز جهاد امری مستمر و جاری در زندگی بشر به‌ویژه مسلمانان است.

اسکندری پرداختن به دفاع مقدس را مهم و ضروری خواند و گفت: هفته دفاع مقدس یادی از روزهایی است که کشورمان در شرایطی که شاید کسی تصور نمی‌کرد، به‌یک‌باره مورد هجوم سنگین دشمنان قرار گرفت، امروز هم همچنان هجمه‌ها به شکل‌های مختلفی ادامه دارد و همه ما باید آمادگی خود برای دفاع از کشور را در همه حال حفظ کنیم.

وی ضمن بیان حدیثی که «جهاد دری از درهای بهشت است که خداوند آن را برای بندگان خاص خود گشوده است» اضافه کرد: دشمنان هیچ‌گاه عزت و سربلندی ایران و جهان اسلام را نمی‌خواهند و تنها به دنبال سلطه خود بر دیگران هستند و به همین دلیل نیز ما همواره باید آماده و مشتاق فداکاری و جهاد درراه خداوند باشیم.

بر اساس گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل صندوق بازنشستگی کشوری، سرپرست صندوق بازنشستگی کشوری همچنین جهاد را دارای شکل‌های مختلف عنوان کرد و گفت: پاسخ درست به ذینفعان، صبوری و استقامت درراه خدمت، جلب رضایت بازنشستگان، تشخیص و انتخاب راه درست و کوتاه نیامدن از اصول اعتقادی در مسائل کاری و اجرایی نیز همه شکل‌هایی از جهاد است.


 انتهای پیام/

منبع : isna.ir

نظرات شما

capcha