خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 11576
۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۸:۴۱

رئیس سازمان بازرسی کشور: پیوست نظارتی دقیق برای طرح‌ها ضروری است

رئیس سازمان بازرسی کشور: پیوست نظارتی دقیق برای طرح‌ها ضروری است
رئیس سازمان بازرسی کل کشور در مراسم تکریم و معارفه بازرس کل سیستان و بلوچستان: ارائه پیوست نظارتی دقیق برای طرح‌ها ضروری است.

به گزارش اس.بی پرس، حجت‌الاسلام درویشیان افزود: پیگیری مستمر و جدی جزو اولویت‌های سازمان بازرسی است و پاسخگو بودن مسئولان و دستگاه‌های اجرایی به مردم نسبت به برنامه‌ها و زمان‌بندی‌هایی که باید اعلام و گزارش‌هایی که باید به مردم و دستگاه‌های نظارتی بدهند ازجمله همین اولویت‌هاست.

وی به استعدادهای ویژه استان سیستان و بلوچستان برای رونق اقتصادی و سرمایه‌گذاری اشاره کرد و افزود: قابلیت تجارت و ترانزیت در بندر چابهار و صنایع معدنی، کشاورزی و گردشگری می‌طلبد تا مسئولان تمامی تلاششان را برای شکوفایی این قابلیت‌ها بکار گیرند و سازمان بازرسی نیز از آنان مطالبه می‌کند.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور همچنین به مأموریت‌های 40 گانه نظارتی سازمان بازرسی اشاره کرد و افزود: برخورد با مدیرانی که در گذشته و حال به‌خوبی انجام وظیفه نکرده‌اند نیز یکی دیگر از اولویت‌هاست.

در این مراسم محمدرضا شهریاری نژاد به‌عنوان بازرس کل جدید استان معرفی و از خدمات امامی تجلیل شد.

حجت‌الاسلام حسن درویشیان همچنین در نشست با نماینده ولی‌فقیه در سیستان و بلوچستان و امام‌جمعه زاهدان گفت: خواسته همه مسئولان کشور از سازمان بازرسی، نظارت بر دستگاه‌های زیرمجموعه‌شان است.

وی افزود: اگر نظارت‌های به‌خوبی اعمال شود بسیاری از نابسامانی‌ها و مشکلات کشور مرتفع می‌شود.

درویشیان افزود: الویت دیگر سازمان بازرسی حمایت از مدیران شجاع، پاک دست و دلسوز است بطوریکه برخوردها و حمایت‌ها را به موازات هم مدنظر داریم.

 

 انتهای پیام/

 

منبع : iribnews.ir

نظرات شما

capcha