خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 11577
۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۹:۰۹

طرح‌های اسنپ برای حمایت از تحصیل دانش‌آموزان کم برخوردار

طرح‌های اسنپ برای حمایت از تحصیل دانش‌آموزان کم برخوردار
هم‌زمان با آغاز سال تحصیلی جدید، روابط عمومی اسنپ از استقبال گسترده کاربران در طرح نیکوکاری حمایت از تحصیل دانش‌آموزان سیستان و بلوچستان خبر داد.

به گزارش اس.بی پرس، هم‌زمان با آغاز سال تحصیلی جدید، روابط عمومی اسنپ از استقبال گسترده کاربران در طرح نیکوکاری «حمایت از تحصیل دانش‌آموزان سیستان و بلوچستان» خبر داد.

این طرح که دومین طرح نیکوکاری باشگاه مشتریان اسنپ است که با همکاری موسسه‌ی «بنیاد کودک» در حال اجراست و تاکنون حدود ۵۶ هزار بار در آن مشارکت شده است. همچنین اسنپ در پویش «حمایت از دانش‌آموزان استعداد درخشان مناطق کم برخوردار» با «باشگاه دانش‌آموزی معاونت فرهنگی اجتماعی دانشگاه تهران» و «سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان» برای ارسال ملزومات تحصیلی همکاری می‌کند.

آغاز سال تحصیلی جدید همواره باذوق و شوق بسیاری در خانواده‌ها همراه بود، اما متأسفانه در دو سال اخیر کرونا تمام جنبه‌های زندگی مردم را در سراسر جهان تحت تأثیر قرار داد و به‌تبع آن آموزش و تحصیل هم دستخوش تغییرات زیادی شد. گرچه امسال در بسیاری از نقاط کشور هنوز بازگشایی مدارس در دستور کار قرار نگرفته اما نباید فراموش کنیم که کودکان کم برخوردار بیش از هر زمان دیگری نیازمند کمک هستند.

آموزش آنلاین نیازمند امکانات و زیرساخت‌های متعددی است که فراهم آوردن آن‌ها برای خانواده‌های کم برخوردار امکان‌پذیر نیست. اسنپ به‌واسطه‌ی مسئولیت اجتماعی خود تلاش کرده با دو طرح مختلف از تحصیل این دانش‌آموزان حمایت کند؛ طرح حمایت از تحصیل دانش‌آموزان سیستان و بلوچستان در باشگاه مشتریان و اختصاص کد تخفیف برای انتقال رایگان ملزومات تحصیلی به دانشگاه تهران.

 

حمایت از تحصیل دانش‌آموزان سیستان و بلوچستان

با گذشت حدود یک ماه و نیم از آغاز طرح حمایت از تحصیل دانش‌آموزان سیستان و بلوچستان، کاربران با استقبال گسترده‌ای حدود ۵۶ هزار مرتبه در این طرح مشارکت کرده‌اند و همچنان امکان مشارکت در این طرح فراهم است. کاربران اسنپ برای مشارکت در طرح «حمایت از تحصیل دانش‌آموزان سیستان و بلوچستان» می‌توانند در اپلیکیشن اسنپ به «اسنپ‌کلاب» بروند و دسته‌بندی «نیکوکاری» را انتخاب کنند. در این طرح کاربران می‌توانند با امتیازهایی که به‌واسطه‌ی استفاده از سرویس‌های مختلف اسنپ به دست آورده‌اند از تحصیل کودکان کم برخوردار سیستان و بلوچستان حمایت کنند. اسنپ به ازای هر ۲۰۰۰ امتیاز مبلغ ۵ هزار تومان به‌حساب موسسه‌ی مردم‌نهاد «بنیاد کودک» واریز می‌کند.

 

پویش حمایت از دانش‌آموزان مستعد مناطق کم برخوردار

همچنین اسنپ در پویش حمایت از دانش‌آموزان استعداد درخشان مناطق کم برخوردار با دانشگاه تهران همکاری می‌کند. در این طرح افراد می‌توانند علاوه بر پرداخت کمک‌های نقدی، با ارسال لوازم‌التحریر، کتاب، تبلت یا رایانه‌ی نو یا دست‌دوم، کتاب‌های کمک‌آموزشی نو یا قابل‌استفاده یا سایر ملزومات تحصیلی دانش‌آموزان بااستعداد را حمایت کنند. اسنپ با اختصاص کد تخفیف برای انتقال رایگان لوازم‌التحریر، کتاب، تبلت و سایر ملزومات تحصیلی در این پویش همکاری کرده است. برای مشارکت در این طرح کافی است به وب‌سایت باشگاه دانش‌آموزی دانشگاه تهران سر بزنید. پس از تکمیل فرم مربوطه پیامک حاوی کد تخفیف ارسال ملزومات تحصیلی برای شما ارسال می‌شود.

با امید به اینکه با کمک افراد و سازمان‌های مختلف حق تحصیل در سال جدید برای همه‌ی دانش‌آموزان در سراسر کشور فراهم شود.

 

 انتهای پیام/

منبع : yjc.news

نظرات شما

capcha