خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 11592
۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۲:۵۴

بیت کوین حرکت صعودی خود را شروع کرد/رتبه سوم کاردانو در حجم معاملات

بیت کوین حرکت صعودی خود را شروع کرد/رتبه سوم کاردانو در حجم معاملات
قیمت انواع ارز‌های شاخص دیجیتالی امروز در روند معاملات در بازار‌های تجارت دیجیتال بین‌المللی تغییراتی را تجربه کرد.

به گزارش اس.بی پرس،  بیت کوین (BTC) در سطح بالای ۴۰,۰۰۰، دلار قرار دارد که می‌تواند عقب‌نشینی را تثبیت کرده و خریداران کوتاه‌مدت را به بازگشت ترغیب کند؛ اما با توجه به مقاومت قوی در حدود قیمت ۴۷,۰۰۰ -۵۰,۰۰۰ دلار، به نظر می‌رسد حرکت صعودی محدود خواهد بود.

شاخص قدرت نسبی (RSI) در نمودار روزانه بیشترین فروش را از ۲۰ جولای داشته است که قبل از افزایش ۶۰ درصدی فشار کوتاه از سطح حمایت ۳۰,۰۰۰ دلاری بود.

بااین‌حال، در نمودار هفتگی، RSI خنثی است و نشان می‌دهد قیمت‌ها می‌توانند برای چند روز دیگر تثبیت شوند.

در حال حاضر، BTC در میانگین متحرک ۱۰۰ روزه خود در حدود ۴۰,۰۰۰ دلار پشتیبانی پیدا کرد و اگر خراب شود، حمایت پایین‌تر در حدود ۳۷۵۰۰ دلار دیده می‌شود که متوسط محدوده قیمت چهارماهه است.

گفتنی است، بیت‌ کوین ۱۲ سال پیش توسط گروه گمنامی از معامله‌گران بر بستر بلاک‌چین ایجاد شد و از سال ۲۰۰۹ معاملات اولیه آن شکل گرفت.

بیت کوین

بیت کوین با نماد اختصاری BTC یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۸۲۴.۱ میلیارد دلار، در رتبه ۱ بازار قرار داشته و سهم ۴۰.۱۸ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

اتریوم

اتریوم با نماد اختصاری ETH یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۳۶۵.۷ میلیارد دلار، در رتبه ۲ بازار قرار داشته و سهم ۱۷.۷۲ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

کاردانو

کاردانو با نماد اختصاری ADA یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۷۱.۸۶ میلیارد دلار، در رتبه ۳ بازار قرار داشته و سهم ۳.۵۴ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

 

 انتهای پیام/

منبع : yjc.news

نظرات شما

capcha