خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 11635
۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۴:۰۶

٢٣٢ پروژه عمرانی و محرومیت‌زدایی سپاه در سیستان و بلوچستان افتتاح شد

٢٣٢ پروژه عمرانی و محرومیت‌زدایی سپاه در سیستان و بلوچستان افتتاح شد
معاون محرومیت‌زدایی و مردم یاری قرارگاه قدس جنوب شرق نیروی زمینی سپاه جنوب شرق کشور گفت: گرامیداشت هفته دفاع مقدس ٢٣٢ پروژه عمرانی و محرومیت‌زدایی در حوزه قرارگاه شهید معمار جنوب سیستان و بلوچستان افتتاح شد.

به گزارش اس.بی پرس، سرهنگ علی‌اکبر جعفری روز شنبه در این مراسم که در دانشگاه ولایت ایرانشهر برگزار شد اظهار داشت: این تعداد پروژه عمرانی و ‏محرومیت‌زدایی در حوزه سرزمینی قرارگاه عملیاتی «شهید معمار» در شهرستان‌های ایرانشهر دلگان، بنت، جلگه، بمپور، ‏قصرقند، سمسور و بزمان افتتاح‌شده است.

وی بیان کرد: برای اجرای این پروژه‌ها ۶٠ میلیارد ریال هزینه شده بطوریکه ٣١٨ خانوار در نقاط دورافتاده و ‏محروم از این تعداد پروژه عمرانی و محرومیت‌زدایی بهره‌مند شدند.

معاون محرومیت‌زدایی و مردم یاری قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه جنوب شرق کشور گفت: سپاه پاسداران تاکنون بیش از ١١ هزار و ٢٩۶ پروژه عمرانی و محرومیت‌زدایی در این استان اجرا کرده است.

وی افزود: تا پایان سال جاری بیش از هفت هزار و ٩۶١ پروژه عمرانی و محرومیت‌زدایی در سطح سیستان و بلوچستان به بهره‌برداری می‌رسد.

فرمانده قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه جنوب شرق کشور نیز با تبریک هفته دفاع مقدس گفت: اگر فرهنگ دفاع مقدس در حوزه‌های اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی گسترش یابد خیلی از مشکلات مردم برطرف خواهد شد.

سردار محمد کرمی افزود: ارزش و جایگاه مردم بالاست و سپاه خدمت به مردم را وظیفه ذاتی خود می‌داند.

 

 انتهای پیام/

منبع : irna.ir

نظرات شما

capcha