خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 11647
۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۰۸:۱۰

۴۶ نقطه و مقطع پر تصادف جاده‌ای در سیستان و بلوچستان اصلاح شد

۴۶ نقطه و مقطع پر تصادف جاده‌ای در سیستان و بلوچستان اصلاح شد
مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای سیستان و بلوچستان گفت: ۴۶ نقطه و مقطع پر تصادف از ابتدای امسال تاکنون در جاده‌های این استان اصلاح‌شده است.

به گزارش اس.بی پرس، ایوب کُرد امروز اظهار کرد: ۴۶ نقطه و مقطع پر تصادف از ابتدای امسال تاکنون در جاده‌های این استان اصلاح‌شده است.

وی افزود: ایمن‌سازی محورهای مواصلاتی، میزان تصادفات جاده‌ای را کاهش می‌دهد و هم استانی‌های گرامی با امنیت می‌توانند در محورهای مواصلاتی تردد کنند.

وی با اشاره به اهمیت استاندارد سازی جاده‌های سیستان و بلوچستان گفت: با توجه به قدمت بالا جاده‌های استان این اداره کل شناسایی و رفع نقاط پرحادثه را در اولویت کاری خود قرار داده است به‌طوری سال گذشته نیز ۳۱ نقطه پر تصادف به طول افزون بر ۱۹۶ کیلومتر و ۸۷ نقطه پر تصادف بااعتبار ۱۲۹ هزار و ۹۵۰ میلیون ریال توسط این اداره کل آشکارسازی یا اصلاح‌شده است.

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: همچنین در محورهای زهک میلک، زاهدان بم، خاش _سراوان و بزرگراه زابل _ زاهدان نیز اصلاح نقاط پر تصادف تا پایان سال جاری اجرایی خواهد شد.

کرد با اشاره به نقش مردم در کاهش تصادفات جاده‌ای گفت: کاهش تعداد تصادف جاده‌ای‌ و کاهش تلفات جانی و مالی ناشی از آن علاوه بر رفع نقاط پرحادثه نیازمند توجه شهروندان به قوانین راهنمایی و رانندگی است.

 

 انتهای پیام/

 

منبع : farsnews.ir

نظرات شما

capcha