خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 11702
۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۳:۴۸

برپایی موکب نذر سلامت و ارائه خدمات به افراد آسیب‌پذیر در زاهدان

برپایی موکب نذر سلامت و ارائه خدمات به افراد آسیب‌پذیر در زاهدان
دبیر ستاد امور شاهد و ایثارگران کارکنان دانشگاه علوم پزشکی زاهدان از برپایی موکب نذر سلامت خبر داد و گفت: خدمات دندان‌پزشکی همراه با طبخ حلیم و توزیع ماسک در نقاط آسیب‌پذیر شهر زاهدان در حال انجام است.

به گزارش اس.بی پرس، نادر میری اظهار کرد: در راستای اشاعه فرهنگ عاشورایی موکب نذر سلامت به نیت تعجیل در فرج امام زمان عجل الله و دفع بیماری کرونا به‌صورت مشترک توسط پایگاه بسیج کارکنان دانشگاه علوم پزشکی زاهدان و معاونت دانشجویی فرهنگی برپا شد.

وی از ارائه خدمات دندان‌پزشکی در مرکز اعتیاد خبر داد و گفت: با هماهنگی شورای مبارزه با مواد مخدر تیم پزشکی در یکی از کمپ‌های ترک اعتیاد زاهدان مستقر و خدمات دندان‌پزشکی را به متقاضیان ارائه کرد.

 

 

وی همچنین از حضور تیم پزشکی در روستاهای اطراف زاهدان خبر داد و گفت: با هدف ارائه خدمات به اقشار محروم جامعه خدمات دندان‌پزشکی به روستاییان روستای منزلاب زاهدان نیز ارائه شد.

 

 

توزیع ۱۱۳ بسته معیشتی بین نیروهای خدماتی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان و توزیع ماسک و حلیم

دبیر ستاد امور شاهد و ایثارگران کارکنان دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: خدمات‌رسانی به مردم محروم و اطعام محرومین بهترین عزاداری و ادامه راه شهدای و اشاعه فرهنگ و مکتب حسینی است در همین راستا بسته معیشتی همراه با طبخ حلیم و توزیع ماسک از برنامه‌های انجام‌شده در روز اربعین بود مه تا شهادت امام رضا (ع) ادامه خواهد داشت.

 

 

 انتهای پیام/

منبع : farsnews.ir

نظرات شما

capcha