خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 11713
۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۹:۳۶

طرح آب‌رسانی به ۴ هزار نفر از ساکنان روستاهای دلگان افتتاح شد

طرح آب‌رسانی به ۴ هزار نفر از ساکنان روستاهای دلگان افتتاح شد
مجتمع آب‌رسانی چاه خدابخش شهرستان دلگان با جمعیت چهار هزار نفر و سرمایه‌گذاری ۵۵ میلیارد ریال روز سه‌شنبه در مراسمی با حضور فرماندار و مدیران و مسئولان محلی به بهره‌برداری رسید.

به گزارش اس.بی پرس، مدیرعامل آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان در حاشیه آیین افتتاح این مجتمع آب‌رسانی اظهار داشت: به‌منظور ارتقا سطح بهره‌مندی اهالی روستاهای چاه خدابخش و اسلام‌آباد شهرستان دلگان بهره‌برداری از ۲۲ کیلومتر شبکه توزیع آب آشامیدنی و ۲/۵ کیلومتر خط پمپاژ و حفر و تجهیز یک حلقه چاه انجام شد.

علیرضا قاسمی ادامه داد: بخشی از طرح با همت و مشارکت گروه جهادی ایثارگران غدیر انجام‌شده که شامل ساخت اتاقک‌های سر چاهی، نصب ترانس، نصب پمپ و تجهیزات برقی است.

قائم‌مقام مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان نیز در این آیین اظهار داشت: پروژه مجتمع آب‌رسانی ۲ روستایی چاه خدابخش با خواست و اراده مردم به سرانجام رسید

محمدرضا لک زایی افزود: این پروژه که جزء طرح‌های نیمه فعال شرکت آب و فاضلاب روستایی سابق بود پس از یکپارچه‌سازی شرکت‌های آبفای روستایی و شهری فعال شد و امروز شاهد بهره‌برداری آن هستیم.

وی تصریح کرد: در سالی که گذشت خدمات بسیار خوبی به‌ویژه با مدیریت فرماندار دلگان در این شهرستان صورت گرفت به طوریکه بسیاری از روستاها با همراهی و هم‌افزایی مردم و گروه‌های جهادی آب‌رسانی شد.

گلمورتی مرکز شهرستان دلگان در ۴۵۹ کیلومتری جنوب غرب زاهدان مرکز استان سیستان و بلوچستان واقع‌شده است.

 

 انتهای پیام/

منبع : irna.ir

نظرات شما

capcha