خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 11717
۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۰:۰۴

توزیع بیش از ۱۲۰ هزار تجهیزات آموزشی در بین مدارس سیستان و بلوچستان

توزیع بیش از ۱۲۰ هزار تجهیزات آموزشی در بین مدارس سیستان و بلوچستان
معاون پشتیبانی اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس سیستان و بلوچستان از توزیع گسترده تجهیزات آموزشی و کمک‌آموزشی طی دو سال گذشته در این استان خبر داد.

به گزارش اس.بی پرس، میثم لک زایی معاون پشتیبانی اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس سیستان و بلوچستان اظهار کرد: طی دو سال گذشته بیش از ۱۲۰ هزار نفر دانش‌آموز تجهیزات آموزشی، کمک‌آموزشی، اداری، سرمایشی و گرمایشی استاندارد شامل کولرگازی، اسپلیت، میز و نیمکت، هوشمند سازی، کامپیوتر، تجهیزات آزمایشگاهی و کارگاهی، دستگاه کپی، پرینتر و ... در بین مدارس نوساز و همچنین سایر مدارس نیازمند تجهیزات توزیع‌شده است.

معاون پشتیبانی اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس سیستان و بلوچستان گفت: برای تأمین این تجهیزات بیش ۲ هزار میلیارد ریال هزینه شده است.

وی همچنین از بهره‌برداری از ۵۶۱ کلاس درس جدید استاندارد همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید خبر داد و افزود: این تعداد کلاس درس در قالب ۱۶۹ مدرسه در سطح استان تحویل آموزش‌وپرورش شده است و اعتباری بیش از ۱۶۰۹ میلیارد ریال را در برداشته است و بیش از ۱۷ هزار دانش‌آموز از نعمت فضا و تجهیزات استاندارد بهره‌مند شده‌اند.

معاون پشتیبانی اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس سیستان و بلوچستان ادامه داد: از این تعداد، ۱۳۴ مدرسه بااعتباری بالغ‌بر ۹۹۱ میلیارد ریال با مشارکت خیرین نیک‌اندیش مدرسه‌ساز بناشده است.

 

 انتهای پیام/

 

منبع : yjc.news

نظرات شما

capcha