خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 11746
۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۷:۵۴
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان:

بیش از ۱۰۰ هزار دانش‌آموز سیستان و بلوچستان تحت پوشش کمیته امداد هستند

بیش از ۱۰۰ هزار دانش‌آموز سیستان و بلوچستان تحت پوشش کمیته امداد هستند
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) سیستان و بلوچستان گفت: ۱۰۹ هزار دانش‌آموز در سیستان و بلوچستان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) هستند.

به گزارش اس.بی پرس، عبادی در مراسم محوری شور عاطفه‌ها از تعامل و همراهی دستگاه آموزش‌وپرورش در برگزاری برنامه‌های مشترک و حمایت از دانش آموزان تحت پوشش قدردانی کرد و گفت: وقتی ثمرات تلاش مردم و همدلی دانش آموزان با همنوعانشان را در سیستم آموزشی می‌بینیم احساس شعف می‌کنیم.

عبادی افزود: حمایت مالی و معنوی خیران از این دانش آموزان موجب توانمندسازی خانواده‌ها و همچنین موفقیت این فرزندان در تحصیل می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: به‌موجب همین حمایت‌ها امسال شاهد قبولی ۱۸۹ دانش آموزان تحت پوشش کمیته امداد در مدارس تیزهوشان، نمونه دولتی و دبیرستان دانشگاه بودیم.

عبادی قبولی در مدارس خاص را زمینه‌ساز پذیرفته شدن این دانش آموزان در دانشگاه‌های معتبر عنوان کرد و گفت: در سایه حمایت‌های انجام‌شده و همدلی خیران امسال ده‌ها دانش‌آموز تحت پوشش در استان در رشته‌های پزشکی و دندان‌پزشکی و دانشگاه فرهنگیان پذیرفته‌شده‌اند که این امر زمینه‌ساز اشتغال این دانش آموزان در آینده و رسیدن به خودکفایی خواهد بود.

 

 انتهای پیام/

منبع : isna.ir

نظرات شما

capcha