خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 11747
۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۸:۰۴

دستگیری 3 سوداگر مرگ و کشف 426 کیلو مواد مخدر در نیکشهر

دستگیری 3 سوداگر مرگ و کشف 426 کیلو مواد مخدر در نیکشهر
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از دستگیری 3 سوداگر مرگ و کشف 426 کیلوگرم مواد افیونی در شهرستان نیکشهر خبر داد.

به گزارش اس.بی پرس، سردار احمد طاهری اظهار داشت: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با اشراف اطلاعاتی و اقدامات تخصصی خود به سرنخ‌هایی از فعالیت یک باند حرفه‌ای قاچاق مواد مخدر دست یافتند که نشان می‌داد اعضای این باند مسلح، با استفاده از خودروهای تندرو مقادیر قابل‌توجهی مواد افیونی را از شهرستان نیکشهر بارگیری و قصد قاچاق آن به یکی از استان‌های جنوبی کشور را داشتند.

وی افزود: در همین رابطه جان‌برکفان پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان نیکشهر با پشتیبانی اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان، مسیر تردد قاچاقچیان را تحت رصد و کنترل خود قرار داده و سرانجام شب گذشته اعضای این باند مسلح را که با 2 دستگاه خودروی پژو 405 در حال جابه‌جایی محموله مواد مخدر در محور بنت به نیکشهر بودند شناسایی و به آن‌ها دستور ایست دادند.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: سوداگران مرگ بدون توجه به ایست پلیس به سمت خودروهای انتظامی تیراندازی و با سرعت از محل متواری شدند.

سردار طاهری بیان کرد: درنهایت بر اثر آتش پرحجم تکاوران پلیس، خودروهای قاچاقچیان زمین‌گیر و هر 3 سوداگر مرگ دستگیر شدند.

وی خاطرنشان کرد: در این عملیات و طی بازرسی از خودروهای توقیفی، ضمن کشف یک قبضه سلاح کلاش با 22 فشنگ جنگی، 426 کیلو و 365 گرم مواد افیونی، از نوع تریاک کشف شد.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان با اشاره به معرفی متهمان به مراجع قضائی بیان داشت: نیروی انتظامی در گلوگاه‌ها و ورودی‌های قاچاق مواد مخدر در سطح استان حضوری فعال دارد و در راه مبارزه با مواد مخدر از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد.

 

 انتهای پیام/

منبع : farsnews.ir

نظرات شما

capcha