خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 11751
۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۱۰:۰۵

جمع‌آوری ۱۲۰ هزار مترمکعب ماسه‌بادی از محورهای مواصلاتی شهرستان زهک

جمع‌آوری ۱۲۰ هزار مترمکعب ماسه‌بادی از محورهای مواصلاتی شهرستان زهک
رئیس اداره راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای شهرستان زهک از حمل و جمع‌آوری ۱۲۰ هزار مترمکعب ماسه‌بادی از سطح محور‌های مواصلاتی این شهرستان در ۶ ماهه نخست امسال خبر داد.

به گزارش اس.بی پرس، حامد سروری نیا رئیس اداره راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای شهرستان زهک گفت: وزش باد‌های شدید همراه با گردوخاک در بسیاری از روز‌های امسال در منطقه سیستان به‌ویژه شهرستان زهک سبب شد راهداران به‌منظور جلوگیری از تردد کاربران جاده‌ای در روز‌ها متمادی به‌صورت شبانه‌روزی اقدام به ماسه روبی محور‌ها نمایند.

وی با اشاره به‌ضرورت برقراری تردد در تمامی ایام سال گفت: با توجه به اهمیت حفظ ارتباطات و تداوم جریان پیوسته شبکه حمل‌ونقل جاده‌ای در تمامی ایام سال به‌ویژه در فصل تابستان راهداران شهرستان زهک با بسیج امکانات در زمان طوفان‌های شن همواره سعی کرده‌اند خللی در تردد شهروندان ایجاد نشود.

رئیس اداره راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای شهرستان زهک تصریح کرد: همچنین نظر به ارائه خدمات مطلوب به مردم شریف شهرستان، همکاران ما در ۶ ماهه نخست امسال علاوه بر محور‌های مواصلاتی در محدوده منازل مسکونی روستا‌های محمدشاه کرم و قلعه کنگ و محدوده دیوار هنگ‌مرزی میلک نیز اقدام به جمع‌آوری شن‌های روان کردند که طوفان چندساله سبب ایجاد مشکلات متعدد به‌ویژه در تردد عادی روستائیان گرامی شده بود.

وی با بیان اینکه شهرستان زهک دارای ۱۳ نقطه حادثه‌خیز ازنظر طوفان شن است، گفت: راهداران این شهرستان همواره با عملکرد مطلوب خود نشان داده‌اند با خدمت‌رسانی نقش مؤثری در تأمین ایمنی و راحتی سفر‌های هم‌وطنان در طول راه‌های منطقه دارند و در این مسیر از هیچ کوششی دریغ نداشته‌اند.

 

 انتهای پیام/

منبع : yjc.news

نظرات شما

capcha