خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 11757
۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۱۱:۴۱
مسئول جمعیت امام حسن (ع) سیستان و بلوچستان:

۲۴ هزار مهاجر افغان در نقطه صفر مرزی خدمات دریافت کرده‌اند

۲۴ هزار مهاجر افغان در نقطه صفر مرزی خدمات دریافت کرده‌اند
مسئول جمعیت امام حسن (ع) سیستان و بلوچستان گفت: بیش از ۲۴ هزار نفر از مهاجران افغان در نقطه صفر مرزی خدمات مختلف اجتماعی و فرهنگی را دریافت کرده‌اند.

به گزارش اس.بی پرس، مصطفی خواجه درگی اظهار داشت: با توجه به فرموده رهبر معظم انقلاب در خصوص حمایت از مردم مظلوم افغانستان تعدادی از موکب‌ها و گروه‌های جهادی استانی و کشوری که از آنان حضور در کربلا و خدمت به زائران امام حسین (ع) سلب توفیق شده در نقطه صفر مرزی ایران و افغانستان از ۱۶ شهریورماه گذشته روزانه به بیش از یک هزار نفر خدمت ارائه می‌کنند.

وی با بیان اینکه هم‌اینک ۶ گروه جهادی و موکب در نقطه صفر مرزی حاضر و در حال ارائه خدمت به مهاجران افغان هستند افزود: توزیع اطعام، بسته فرهنگی، اقلام بهداشتی، آب‌معدنی، نان، شیر خشک، پوشک و انجام ویزیت پزشکی و تست کرونا و غیره ازجمله خدماتی است که در زمان حضور افغان‌ها این خدمات به آنان ارائه می‌شود.

مسئول جمعیت امام حسن (ع) سیستان و بلوچستان بیان کرد: ابراز لطف و محبت و نوع‌دوستی مردم ایران اسلامی به مهاجران افغان‌ و ارائه خدمات به مردم جنگ‌زده افغانستان ازجمله مهم‌ترین اهداف اجرای این طرح است.

وی با اشاره به اینکه تا ۱۶ مهر ارائه خدمت به مهاجران افغان ادامه خواهد داشت گفت: با توجه به نوع فعالیت‌های جمعیت امام حسن (ع) مردم نوع‌دوست و خیر کشور می‌توانند کمک‌های مالی خود را برای کمک به نیازمندان و افراد بی‌بضاعت به شماره کارت ۵۰۴۱۷۲۱۱۱۲۰۷۵۸۹۱ به نام جمعیت امام حسن مجتبی (ع) واریز کنند.

 

 انتهای پیام/

منبع : irna.ir

نظرات شما

capcha