خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 11770
۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۱۶:۴۹

خوشحالی کره‌ای‌ها از کاهش تعداد تماشاگران ایرانی!

خوشحالی کره‌ای‌ها از کاهش تعداد تماشاگران ایرانی!
یک وب‌سایت کره‌ای با ابراز رضایت از کاهش تعداد تماشاگران ایرانی برای دیدار با این تیم، آن را به سود بازیکنان کره دانست.

به گزارش اس.بی پرس، تیم‌های ملی ایران و کره جنوبی باید در چهارمین دیدار خود از مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، در استادیوم آزادی به مصاف هم بروند. در ابتدا عنوان‌شده بود که ۱۰ هزار تماشاگر برای تماشای این دیدار قادر به حضور در استادیوم هستند. مسئله‌ای که منجر به وحشت رسانه‌های کره‌ای نیز شده بود.

اما روز گذشته وزیر ورزش و جوانان مدعی شد که کمیته مبارزه با ویروس کرونا، مجوز حضور تنها هزار تماشاگر را برای دیدار ایران و کره جنوبی صادر کرده که اکنون این خبر به رسانه‌های کره‌ای نیز رسیده و آن‌ها از این بابت خوشحال هستند.

وب‌سایت کره‌ای news۱ در این خصوص نوشت: انتظار می‌رود بازیکنان کره جنوبی برابر جمعیت کمتری به مصاف ایران بروند. در ابتدا عنوان شد ۱۰ هزار تماشاگر برای دیدن بازی به استادیوم می‌روند که این تعداد به هزار نفر کاهش‌یافته است.

این وب‌سایت در ادامه نوشته است: چنانچه تعداد تماشاگران از ۱۰ هزار نفر به ۱۰۰۰ نفر کاهش یابد، انتظار می‌رود بازیکنان تیم ملی که به میدان می‌روند، بتوانند در محیط بهتری به مصاف ایران بروند بخصوص اینکه تیم ملی کره در ۱۵ سال گذشته فقط یک‌بار در استادیوم آزادی که به گورستان تیم‌های مهمان معروف است، گلزنی کرده و در ۷ دیداری که در تهران به میدان رفته، هرگز برنده نشده است.

 

 

 

 انتهای پیام/

منبع : khabaronline.ir

نظرات شما