خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 11803
۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۱۰:۳۹

لزوم افزایش کرایه حمل گاز مایع و برخورد با توزیع‌کنندگان متخلف در سیستان و بلوچستان

لزوم افزایش کرایه حمل گاز مایع و برخورد با توزیع‌کنندگان متخلف در سیستان و بلوچستان
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری سیستان و بلوچستان گفت: باید کرایه حمل گاز مایع در استان افزایش یابد و در کنار آن با رانندگانی که در امر توزیع کم‌کاری یا تخلف می‌کنند به‌طورجدی برخورد شود.

به گزارش اس.بی پرس، ماندانا زنگنه در کارگروه گاز مایع استان که به‌منظور انجام هماهنگی‌های لازم پیش از رسیدن فصل سرما در سالن جلسات این معاونت برگزار شد؛ افزود: در سال گذشته با تمهیدات و اقدامات به موقعی که انجام شد، به‌جز ده روز که پالایشگاه‌ها به دلیل اورهال اختلال در تحویل گاز مایع داشتند، مشکل خاصی نداشتیم و شرایط بهتری را شاهد بودیم.

وی بیان کرد: برای اجرای کامل توزیع الکترونیک که از دو سال پیش در استان شروع کردیم، کم بودن کرایه حمل و توزیع گاز یکی از مواردی است که رانندگان توزیع همیشه در خصوص آن گلایه داشتند و با توجه به شرایط اقتصادی باید کرایه آن‌ها افزایش پیدا کند و علاوه بر آن نظارت بر عملکرد آن‌ها نیز بیشتر شود و درصورتی‌که راننده‌ای در اجرای تعهدات خود مبنی بر رساندن گاز مایع به دست مصرف‌کننده کم‌کاری کند یا کار نکند باید اقدام لازم صورت پذیرد.

زنگنه افزود: با توجه به اینکه هوای زاهدان به‌یک‌باره سرد می‌شود باید از اکنون آمادگی لازم برای بروز هرگونه شرایط جوی را داشت و علاوه بر ساماندهی ناوگان توزیع گاز و سیستم اشتراک گیری باید شرکت‌های متولی گاز استان از هم‌اکنون برای دریافت کشنده و واگن‌های کمکی گاز با مرکز خود مکاتبات لازم را انجام دهند.

وی گفت: خودروهای توزیع‌کننده گاز مایع هم باید به کارت‌خوان تعریف‌شده به کد اقتصادی خود شرکت‌ها مجهز شوند و این موضوع برای راننده شفاف‌سازی شود تا بداند پرداخت هیچ مالیاتی برای فروش گاز در این خصوص بر عهده او نخواهد بود.

 

 انتهای پیام/

منبع : isna.ir

نظرات شما

capcha