خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 11811
۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۱۲:۲۲

حمل کالا‌های اساسی در جنوب سیستان و بلوچستان از مرز ۷۷۰ هزار تن فراتر رفت

حمل کالا‌های اساسی در جنوب سیستان و بلوچستان از مرز ۷۷۰ هزار تن فراتر رفت
مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای جنوب سیستان و بلوچستان گفت: ۷۷۰ هزار و ۱۴۳ هزار تن کالا اساسی با ۳۰ هزار و ۸۲۸ سفر باری در ۶ ماهه نخست امسال توسط ناوگان باری از بندر چابهار به سایر نقاط حمل شده است.

به گزارش اس.بی پرس، جلال‌الدین قادری مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای جنوب سیستان و بلوچستان گفت: گندم، برنج، ذرت، جو و شکر عمده کالا‌های حمل شده این مدت را در جنوب استان تشکیل می‌دهند.

وی تأکید کرد: باوجود شیوع ویروس کرونا هیچ محدودیتی برای ناوگان باری و جابجایی کالا به‌ویژه کالا‌های اساسی در جنوب این استان اعمال نشده و نخواهد شد.

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای جنوب استان سیستان و بلوچستان حمل کالا‌های اساسی را از اولویت اصلی این اداره کل ذکر کرد و گفت: بر اساس ارزیابی‌های انجام‌شده تعداد ورودی و خروجی کامیون‌های حامل کالا‌های اساسی به پایانه بار چابهار در ۶ ماهه نخست امسال به ترتیب ۳۸ هزار و ۴۴۵ دستگاه و ۴۶ هزار و ۵۶۱ دستگاه کامیون بوده است.

قادری در پایان خاطرنشان کرد: اداره کل راهداری حمل‌ونقل جاده‌ای جنوب سیستان و بلوچستان برای خدمت‌رسانی و تسهیل زنجیره کالا‌های اساسی موردنیاز مردم آمادگی کامل دارد.

 

 انتهای پیام/

منبع : yjc.news

نظرات شما

capcha