خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 11814
۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۱۲:۴۷
ورناصری در نامه‌ای به محضر مقام معظم رهبری مطرح کرد؛

ممنوعیت واردات لوازم‌خانگی ساخت کره جنوبی، ترسیم‌کننده ضرورت اتکا به توان داخلی است

ممنوعیت واردات لوازم‌خانگی ساخت کره جنوبی، ترسیم‌کننده ضرورت اتکا به توان داخلی است
نماینده مسجدسلیمان در نامه‌ای به محضر مقام معظم رهبری نوشت: ممنوعیت واردات لوازم‌خانگی ساخت کره جنوبی که ترسیم‌کننده ضرورت اتکا به توان داخلی جهت افزایش دامنه تولید کالاهای خانگی ایرانی و خروج بازار داخلی از سیطره لوازم خارجی است.

به گزارش اس.بی پرس، علیرضا ورناصری در نامه‌ای به محضر مقام معظم رهبری، ضمن اعلان حمایت از دستور خردمندانه ایشان مبنی بر ممنوعیت واردات لوازم‌خانگی ساخت کره جنوبی، نوشت؛ مجلس تمام ظرفیت تقنینی-نظارتی خود را جهت حمایت از تولیدکنندگان داخلی تداوم خواهد داد.

در متن نامه آمده است؛

بسم‌الله الرحمن الرحیم

الحمدالله رب‌العالمین، اللهم صل علی‌محمد و آل محمد.

محضر مبارک رهبر معظم انقلاب حضرت آیت‌الله‌العظمی خامنه‌ای دام‌ظله العالی:

باسلام و تحیات وافره

فرمایشات راهبردی و داهیانه جنابعالی به مصداق «تواصوا بالحق» در اولویت‌بخشی به معیشت مردمی و حمایت از تولید داخلی، سرلوحه عملکرد مسئولان در کسوت خدمتگزاری به ملت سرافراز ایران است.

مجلس یازدهم ضمن اعلان حمایت از دستور خردمندانه جنابعالی مبنی بر ممنوعیت واردات لوازم‌خانگی ساخت کره جنوبی که ترسیم‌کننده ضرورت اتکا به توان داخلی جهت افزایش دامنه تولید کالاهای خانگی ایرانی و خروج بازار داخلی از سیطره لوازم خارجی است، تمام ظرفیت تقنینی-نظارتی خود جهت حمایت از تولیدکنندگان داخلی با محوریت اصلاح سیاست‌های وارداتی، رفع موانع تولید و ارتقاء کیفیت محصولات ایرانی را تداوم خواهد داد.

در پایان خداوند متعال را شاکرم بر نعمت ولایت و آرزوی طول عمر با برکت بر این نعمت عظیم دارم، مزید برکات و وجود مبارک را در رهبری نظام، از خداوند بزرگ مسألت می‌نمایم.

والامر الیکم

علیرضا ورناصری

نماینده مردم شریف مسجدسلیمان، لالی، هفتکل و اندیکا.

 

 انتهای پیام/

منبع : ilna.news

نظرات شما

capcha