خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 11819
۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۱۷:۴۳

طوفان حاره‌ای به شبکه توزیع برق ۴ شهر سیستان و بلوچستان خسارت وارد کرد

طوفان حاره‌ای به شبکه توزیع برق ۴ شهر سیستان و بلوچستان خسارت وارد کرد
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق سیستان و بلوچستان گفت: طوفان حاره‌ای به شبکه توزیع برق شهرهای چابهار، کنارک، نگور و پلان خسارت وارد کرده است.

به گزارش اس.بی پرس، خلیل عوض زاده مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان سیستان و بلوچستان، اظهار داشت: بر اثر حادثه طبیعی به ۱۱ اصله تیر فشار متوسط، ۹ اصله تیر فشار ضعیف و ۴۶۰ متر شبکه فشار متوسط در این مناطق خسارت واردشده است.

وی با اشاره به اینکه شهرستان‌های چابهار، کنارک، دشتیاری، سرباز، راسک، نیکشهر، قصرقند و ایرانشهر ازجمله مناطقی هستند که بیشترین درگیری جوی را شاهد خواهند بود ادامه داد: برای مقابله با حوادث احتمالی کلیه نیروهای عملیاتی، کارکنان ستادی و شهرستانی در حالت آماده‌باش کامل قرارگرفته و تجهیزات لازم برای مقابله با حوادث احتمالی در نظر گرفته‌شده است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق سیستان و بلوچستان بیان کرد: با شروع این شرایط جوی شبکه برق برخی از مناطق عنوان‌شده دچار خسارت شده و تیم‌های عملیاتی این شرکت در حال اصلاح و پایداری مجدد شبکه برق این مراکز هستند.

وی افزود: شهروندان در صورت بروز هرگونه خاموشی و خسارت ناشی از توفان و بارندگی به شبکه برق مراتب را از طریق سامانه تلفنی ۱۲۱ مرکز اتفاقات برق این شرکت اعلام کنند.

 

 انتهای پیام/

منبع : iribnews.ir

نظرات شما

capcha