خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 11831
۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۲۲:۱۳

مراکز اسکان اضطراری در پی تشدید طوفان شاهین در حوزه‌ی سواحل مکران ایجادشده است

مراکز اسکان اضطراری در پی تشدید طوفان شاهین در حوزه‌ی سواحل مکران ایجادشده است
جانشین ستاد مدیریت بحران سیستان و بلوچستان گفت: مراکز اسکان اضطراری در پی تشدید طوفان شاهین در حوزه‌ی سواحل مکران ایجادشده و در صورت شدت بیشتر طوفان شاهین و نیاز، از مراکز اسکان اضطراری استفاده خواهد شد.

به گزارش اس.بی پرس، عصر امروز نشست جانشین ستاد مدیریت بحران استان و شهرکی مدیرکل ستاد بحران استانداری با حمید الدین یوسفی فرماندار کنارک در محل فرمانداری برگزار و در خصوص آخرین وضعیت خدمات‌رسانی در شرایط طوفان شاهین در حوزه شهرستان کنارک برنامه‌ریزی لازم را صورت دادند.

 منصور بیجار جانشین ستاد مدیریت بحران استان سیستان و بلوچستان در این نشست گفت: تمام تدابیر لازم جهت اسکان اضطراری احتمالی در شهرستان‌های حوزه سواحل مکران و به‌ویژه کنارک صورت پذیرفته و قایق‌ها و لنچ ها نیز به نقاط امن منتقل‌شده‌اند.

وی افزود: با توجه به تمهیدات اندیشه شده در شهرستان کنارک در صورت نیاز افراد حاشیه‌نشین شهر در اماکن از پیش تعیین و تجهیز شده اسکان داده می‌شوند.

گفتنی است در پایان جانشین ستاد مدیریت بحران استان و مدیرکل دفتر بحران استانداری به همراه فرماندار کنارک و اعضا ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران شهرستان کنارک از اماکن اسکان اضطراری در محل سالن ورزشی شهید حیدرنیا و اسکله صیادی کنارک و نحوه خدمات‌رسانی در شرایط بحران بازدید به عمل آوردند.

 

 انتهای پیام/

منبع : farsnews.ir

نظرات شما

capcha